Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.
Rüyalarınızı anlamlı, imla kurallarına uygun yazınız. Rüyalara ve yorumlara oy veriniz. Rüyanıza yorum yapıldıysa mutlaka geri dönüş yapınız.
0 oy
6 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda ölmüş halamı sağ görüyorum. Kanserdi kendisi. Ananem ona iyileşmesi için larva yediriyordu. Ama ananemi görmedim rüyamda. Halamda bulunduğumuz evi didik didik arıyordu larvalar için. Bunları yiyerek iyileşilmez diye.  Sonra peçetelere sarılı bir halde larvaları buldu. 5-6 adetti. İçlerinden sadece biri gözümün önünde kaldı. O da baykuş olan. Bildiğimiz baykuş minnacık boyda duruyordu peçete üzerinde. Yavaştan kımıldıyordu bu larva dediklerim. Sonra halam ellerini yukarı doğru kaldırarak dua etmeye başladı. Ben duasını duymadım. Sessizce ediyordu. Ancak bu sırada evdeki Işık’lar yanıp sönmeye başladı. Karşımdaki odadaki eşyalar yıkılmış gibi sürükleniyordu. Halama hala dur yanlış mı yapıyoruz acaba, bu Allah’ın hoşuna gitmedi sanırım. Hala dur dedim. Halam yan dönerek karşıdaki odaya baktı. O sırada yıkılan eşyaların içinden bir oyuncak sanki hareket etmeye başlamıştı. Ben de hemen sesli bir şekilde ayetel kürsiyi okumaya başladım. Ayetin sonlarına doğru da sesime uyandım.
Rüyamda gördüğüm halam yıllar önce öldü. Ananemde öldü. Zaten ananemi rüyamda hiç görmedim. Ama ananemle halam anlaşamazsdı. Halam dediğimde dedemin yeğeni idi. Son yıllarında annem ve ananem ona baktı. Ama ananem onu pek sevmezdi. Rüyamda da halam bunu bildiği için bana larva yediriyormuş diye sinirlenip aramaya başlamıştı. Halam Benim pek rüyama gelmez. Sadece öldüğü zamanlarda geldi. Onda da tamamlanması gereken bir tesbihi varmış onu hatırlatttı. O günden sonra rüyamda pek görmedim. Gördüysem de sadece gülümseyen sessiz halini görürdüm. Bu ölen halam çok iyi rüya tabiri yapardı. Bana da el verdi. Sende yap diye. Ama terzi kendi söküğünü dikemez hesabı ben yorumlayamadım. Bildiğim ilahi bir işaret. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 9 okuma
+1 oy
0 yorum 9 okuma
1 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Kazım yazdı
+3 oy
0 yorum 31 okuma
+2 oy
1 yorum 13 okuma
9 Haziran Rüya kategorisinde hayatmavisi0 Rüyazede (140 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 13 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Görüşmecisi (35.4k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
5 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Elif yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde neesi Rüyazede (130 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17.2k rüya

4.2k yorum

2.5k düş-ünce

1.5k üye

72 Aktif
3 Üye ve 69 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 16510
Dün : 24587
Toplam : 8257129
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. Likya - 175 e
  2. mustafaharputi - 174 e
  3. Karga - 119 e
  4. Simge - 56 e
  5. ahnet - 42 e
  6. sonsuz - 38 e
  7. Liz - 28 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...