Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
159 okuma
Adams Rüya kategorisinde Rüya Yorumcusu (16.8k puan)  
Merhaba. Rüyamda üzerimde siyah kısa kollu bir tshirt vardı. Havanın soğuk olmasına rağmen neden kısa kollu tshirt giydiğime anlam veremiyordum. Sonra kendi evimde namaz kılmak için abdest aldım. Havluyla kurulanırken kollarımı yıkamadığımı farkettim. Bişey olmaz diye düşündüm ve tekrar abdest almak yerine sadece kollarımı yıkadım ve kuruladım. Yani abdest alırken uymam gereken sıraya birazda olsa uymamış oldum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

5 Yorum

+4 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (418k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
♦ Merhabalar sevgili okurum ♦

rüyanızı incelediğim zaman , siyah tişört var üzerinizde siyah tişört yaşamınızda ki olumsuzlukları belirtiyor olabilir , bu olumsuzlukları hala üzerinizde taşıyor durumda olabilirsiniz ama olumsuzluk şu anlık için düşünceler gibi , düşünce yolu ile acaba yarın ne olacak , şuan ki işimden ayrılmalı mıyım ,ayrılırsam benim için kötü mü olur vs. günlük yaşantını sürekli tasarlar gibisin ,ama bu tasarlamak soru sorarak ve hep olumsuzu düşünerek oluyor gibi , abdest alma  eylemi dini açıdan bakıldığı zaman aslında biraz ruhen ferahlamaya ihtiyacın var , yönelmek istediğin iç huzur var . Devam edelim rüyanı yorumlamaya abdest alındıktan sonra kolları yıkamadığını fark ettin , bu yaşantın için ikaz olabilir , gerçek hayatında yapman gereken bir sorumluluğu göz ardı ediyorsun , ve yeni bir iş , yeni bir ev yada taşınmak gibi, bu konular varsa hayatında tekrar düşün derim acele etme derim , yaptığın bir olaydan ya da dediğin bir sözden etkilenip pişman olabilirsin bu da seni uzun süre etkileye bilir ,  abdestin tamamlanmaması mevcut sıkıntıların bir süre daha devam edeceğinin göstergesidir. Abdesti alırken ki kol bölümü dikkatimi çekiyor emek verilen bir iş hüsranla bite bilir , bunun da habercisi olabilir , abdest almak hayırlıdır , pişman olduğunuz bir işte zararın neresinden dönersem kar diyerek vazgeçe bilirsiniz , hayatınızda olan biten olumsuz olayları düzeltmek için harekete geçilecek gibi duruyor ama kafa karışıklığı ve geçmişinizin verdiği kırgınlıklar engel oluyor gibi buna izin vermemelisiniz , ibadet eksikliğinden ziyade sanki rüyanız bu dönemlerde ruhani bir bunalımdan bahsediyor kendinizi iyileştirmek için girişimler yapıyor o da sonuçsuz kalıyor gibi , ya bir konu var siz onun hakkında düşünüyorsunuz ilerlemek için ama geriye dönmeli ve geride unuttuğunuz bir şey var geride unuttuğunuz her ne ise onu tamamladıktan sonra ileriye dönük planı başaracaksınız gibi ,  havanın soğuk olmasına rağmen kısa kolu giyinmek bazı işleri kurallar ve dinen yanlışlar yapıyor olabilirsiniz kış ayında tişört kuralları temsil ediyor kurallar ise gerçek yaşantımızda insanlar arasında uymamız gereken kurallar , siz bu kuralları göz ardı ediyor olabilirsiniz ya da doğru bildikleriniz yanlış , abdestin kolları yıkamak bölümünü unutmak ve tekrar sonra kolu yıkamak , dinen de bir takım sorunları işaret ediyor çünkü abdest alınırken içimizde bir şüphe varsa tekrar abdest alırız  doğru budur ama siz sanki yaptığınız yanlışı devam ettiriyorsunuz günlük hayatınızda  rüyanın bunun için genel bir ikaz veriyor olabilir dikkat etmekte kendinizi toparlamakta ve düşünmekte yarar olduğunu söyleye bilirim değerli okurum rüyanızı bu şekilde değerlendirmeyi ve yorumlamayı uygun gördüm sağlıkla ve sevgiyle kalın .
Adams Rüya Yorumcusu (16.8k puan)  
Amin. Cümlemiz için hayırlısı olur inşallah. Teşekkür ederim
+1 oy
Adams Rüya Yorumcusu (16.8k puan)  
Detaylı ve güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim. İbadetlerimi mümkün olduğunca eksiksiz yapmaya çalışıyorum çok şükür. Ama içime sinmeyen ve beni huzursuz eden bazı aksamalar oluyor malesef. Aslında bu rüyayı, yapmak istediğim bir iş niyetiyle dua edip yattıktan sonra gördüm. Eğer bu rüya niyetimle alakalı ise sanki biraz daha zaman var ve bazı eksiklikler var anlaşılan :)
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (418k puan)  
Bana da öyle geldi de acaba mı dedim ben yani acaba günlük yaşantısında ki ruhani ic dünyası ile ilgili problemleri dedim bir yandan da niyet mi acaba niyet ettiği iş için mi diye de düşündüm bencede zamanı var neden dersen geriye dönüp bakma var , yani hala tecrübe edinilmemis o iş için beklemkte yarar var bence senin içine sinmiyorsa biraz zaman tanı derim.
+1 oy
Adams Rüya Yorumcusu (16.8k puan)  
Aslında bu iş fazlasıyla içime sinen ve yapmayı çok istediğim bir iş. Bu konuda sıkıntı yok zaten. Ama dediğin gibi sürekli bir geriye dönme oluyor. Çünkü o işe başlayıp yapabilmem için bazı engelleri ve şu an yaşadığım bazı sorunları çözmem gerekiyor. Tam haydi Bismillah diyip adım atayım diyorum ama geçmişim buna şu an izin vermiyor
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Profesyonel Yorumcu (418k puan)  
Olur olur eğer nasibinse olur biraz geç yada erken ama bir şekilde olur , rüyan içinde senin içinde hayırlısını diliyorum geçmişine teslim olma geçmişin birer tecrübe:)

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 117 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Astral Gezgini (253k puan)   yazdı
+2 oy
1 yorum 74 okuma
Karaman 29 Ocak 2022 Rüya kategorisinde Karaman Karabasan (17 puan)   yazdı
+8 oy
10 yorum 133 okuma
~}çu 12 Ağustos 2021 Rüya kategorisinde ~}çu Rüyazede (2.1k puan)   yazdı
+5 oy
103 yorum 787 okuma
mustafaharputi 20 Şubat 2021 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 90 okuma
Tiryad 25 Aralık 2020 Tabir kategorisinde Tiryad Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 179 okuma
Bilginm53 3 Aralık 2020 Rüya kategorisinde Bilginm53 Rüyazede (1.0k puan)   yazdı
+12 oy
1 yorum 99 okuma
alcn 3 Eylül 2020 Rüya kategorisinde alcn Karabasan (-228 puan)   yazdı
+9 oy
4 yorum 190 okuma
mustafaharputi 26 Ağustos 2020 Paranormal kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (18.0m puan)   yazdı
+2 oy
9 yorum 253 okuma
Aynur Altay 27 Ocak 2020 Rüya kategorisinde Aynur Altay Rüya Tabircisi (6.6k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 159 okuma
Bluewave 25 Ocak 2020 Rüya kategorisinde Bluewave Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 179 okuma
ygenc35 23 Ekim 2019 Rüya kategorisinde ygenc35 Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+6 oy
12 yorum 265 okuma
+3 oy
1 yorum 120 okuma
Hifam 30 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Hifam Rüyakar (4.6k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya tabirleri güncel

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

25.0k rüya

162k yorum

21.6k düş-ünce

7.8k üye

120 Aktif
0 Üye ve 120 misafir
Bugün : 1612
Dün : 13780
Toplam : 41742013
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...