Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+6 oy
77 okuma
Aries_libra_ Rüya kategorisinde Rüya Bilgesi (211k puan)  
düzenledi
Merhaba :)
Denizin kenarında bir masada oturuyoruz başka insanlar da var diğer masalarda. İlk başta hava kapalıydı böyle yağmur yağacak gibiydi denize bakıyorum iki çocuk yüzüyor denizde. Birisi kız birisi erkek yaşları 12-13 ancadır. Yüzlerinde şnorkel var. Derin, ayaklarının değmeyeceği yerde yüzüyorlardı. Denizin içine bakarak biraz daha kıyıya yaklaştılar. Ben ilk başta derin kısımda çocukları görünce bu havada hala yüzüyorlar algısı oluştu. Daha sonra havada güneş açtı ve sahile de insanlar gelmeye başladı. Yaz günü oldu bir anda çocukların yüzmesi normal geldi bana. Yanımda kuzenim oturuyordu erkek çocuğa seslendi yeniden yüz ileri doğru gibi bir şey söyledi çocuk da yüzerek kıyıdan uzaklaşacak şekilde yüzmeye başladı ama yüzerken şortu yoktu poposunu gördüm
.Çok uzağa gitmedi.Daha sonra kuzenimin elinde kemer gibi bir şey var ama kemerden daha kalın benim elime vuruyor. Ama acımıyor ve acıtmak için de vurmuyor.
İlk başta 4 kişiydik masada sonra diğer akrabalarım da gelmeye başladı masamız daha uzun oldu. Herkes dizildi oturuyoruz. Mutlu da bir ortam vardı o kalabalıkta.
Daha sonra o masa bizim evimiz içindeki masa oldu. Sanki akşam olunca manzara dışarda kalmış gibi oldu,o cafe bizim evimizin içine taşındı. Ablamla oraya gitmeden önce evdeydik. Benim üstümde koyu pembe bir kazak vardı fotoğraf çekeriz diye çıkardım ve koyu mavi kot gömlek giydim. Ben içeri odaya gidiyorum ruj sürmeye başlıyorum elimdeki ruj açık pembe ama sürünce kırmızı oluyor dudağım. İlk başta taşıyor sonra kenarlarını siliyorum. Sonra olmuyor yeniden sürüyorum.
Dudağıma sürüyorum üstünü peçete ile kapattım açtım fazlası gitsin diye rujum yok oldu sanki hiç sürmemişim gibi.Daha sonra kuzenimin oğlu(6) gelmiş bizim kapının önünde beyaz ışık yanıyor. Ona yaklaşıyorum ilk başta utandığı için yaklaşmadı beni itti ama aynanın onüne geçiyorum bak benim üstümde mavi sende kırmızı var diyorum aynen de öyle. Üstünde mavi bir kıyafet var uzun kollu onun da kırmızı   daha sonra ben yere dizlerimin üstünde duruyordum benim kafamı çekti öptü,sarıldı.
Daha sonra kendi odama girdim bu çocuğun annesi,kuzenim diğer kız  kuzenimi emziriyor. Yaşları büyük ama ikisinin de. Kuzenim yatmış yatağa diğer kuzenim sağ tarafı emdi sol tarafı açtı bende yanlarında durdum bir süre. Sanki emziren kuzenim yeni doğum yapmış süt azalsın diye emziriyordu. Kuzenim de burda değil başka şehirde yaşıyor uzun zaman da görmüyorum ama dün görüntülü konuşmuştuk.
Yorumlarsanız çok mutlu olurum :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
masada oturmanız bir iletişim bir paylaşım ve belki bir konuşma yada tartışma konusu olabilir. rüyadaki duruma bakmak lazımdır.denize çok anlam yüklenebilir uzak ihtimalli hayaller,  devlet,iş anne, duygular ve ruh hali diyebiliriz. ve gene bilinç durumunu gösterir. öncelikle karamsar başlayan bir durum ve biraz korku var ancak sonrasında durum düzelmiş ya birileri hakkındaki endişelerin gereksiz olduğunu , yada karamsar ruh halinden çıkışı gösterir.bulutlu hava ve derin deniz gözünün kesmediği yada birinin başaramayacağını düşündüğün  bir durumdur ancak güneşin açmasıda tam tersine herşeyin iyiye gideceğini göstermiş. kuzeninin çocuğa işaret etmesi bir nevi uyarma ve yönlendirmedir muhtemelen ortamın şartlarına göre hareket eden birisidir kuzenin. şortun olmaması poponun görünmesi bana göre detaylara biraz fazla takılmanı yada sana uygun olmayan  bir durumdur bu durum başkaları hakkındaki fikir yada düşüncelerin olabilir  muhtemelen birisinin biraz kontrolsüz hareket ettiğini yada ihmalkar olduğunu biliyor yada düşünüyorsun. ayrıca şnorkel bir nevi tedbir alma durumudur . bu kısım birileri hakkındaki kaygılarını ama gereksiz kaygıları işaret ediyor. kuzeninin kemerle vurmasını ise muhtemelen    seni birisi hakkında  uyarması veya  seni kınaması eleştirmesi diye yorumladımbelki hata yaptığını düşündüğü bir konuda  belki çekemediği bir durum sebebi ile olabilir ve gene birine vurmak ona iyilik yapmakta olabilir tersine çıkabilecek rüyalar sınıfındadır vurma rüyaları,tabi kemer erkek yada kadına da işaret eder.kemer bayanamı yoksa erkeğemi uygundu ona bakmak lazım. ve gene masadaki artış ilk kısımdaki iletişim yada paylaşım veya konuşma konusu her neyse buradaki katılımın artacağın ve çok yönlü bir hal alacağını gösteriyor.ancak masa ve kafenin birden  evin içinde olamsı senin o konudan uzaklaşacağını gösteriyor.ruj konusu aslında bayanlardaa normal bir durumdur burada yorumun pek öenmi olmayabilir ancak bana göre burada sanki kendinden emin olamadığın yada kendi içinde gerçekleşmesini zor gördüğün bir durum olabilir evde kendi odanda olması rujun pembeden kırmızı ya dönmesi kendi içinde iki anlam taşarı ya birine sevgin artıyor yada kızgınlığın yada fazla aktif olamadığın bir ilişki belkide bir evlilik konusundaki boşa düşmede olabilir. yada karşındaki kişiden umduğunu bulamaman diyebiliriz çünki ruj yok oluyor ve bu durum seninde kendini dışarıya ifade etmeni boşa düşürüyor gibi.kuzeninin oğlu konusunda sanki bir ilgiye ihtiyacın olduğu ortaya çıkıyor ama saf ve dürüstçe bir ilgiye. yalnız iki kuzenin arasındaki emzirme olayı biraz karışık burada yardım etme veya beslemek anlamıda değerlendirmek gerekir beslemekten kastettiğim fikir düşünce davranış karakterini ona yansıtma olacağı gibi maddi anlmada da yardım yada diğer kuzeninin emziren kuzenden faydalanması olarakta değerlendirilebilir. çünki insan sütü maddi olacağı gibi kişiden kişiye iyi yada kötü hallerin geçişide olabilir. anneden çocuğa geçen benzerlikler gibi.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.5m puan)  
rica ederim huzurlu ve sağlıklı yıllar .
+1 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (211k puan)  
Bu dediklerinizi düşününce yapboz parçaları gibi hayatımla,kafamdaki düşünce ve isteklerimle eşleştiriyorum. Yine hiç şüphesiz çok güzel yorumladınız. Çok teşekkür ederim.
Yeni yılda güzel, hayırlı günler dilerim. İyi geceler.

İlgili rüyalar

+19 oy
1 yorum 64 okuma
Katerima 27 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde Katerima Rüyakar (2.5k puan)   yazdı
+4 oy
10 yorum 178 okuma
+7 oy
5 yorum 65 okuma
+3 oy
3 yorum 36 okuma
+6 oy
1 yorum 85 okuma
+8 oy
1 yorum 44 okuma
+4 oy
1 yorum 81 okuma
Smia 1 Şubat 2020 Rüya kategorisinde Smia Rüyazede (1.8k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.5k rüya

158k yorum

19.4k düş-ünce

6.6k üye

423 Aktif
1 Üye ve 422 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 2643
Dün : 20877
Toplam : 27829476
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...