Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
0 oy
2 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda arkadaşımla mangal yapmak için dağa çıktık. Iki kova et vardı. Birinci temiz  tavuklu köyün eti gibi et dolu bir kova. Ikincisi ise kokuşmuş ve kurtlanmış et vardı. Arkadaşıma bunu yememesi gerektiğini söyledim o yiyeceğini söyleyince kovayı bir çukura gördüm. Arkamı döndüğümde arkadaşım boğazımı sıktı. Sonra diğer kovanın içinden bir bıçak çıkardı. Canımı sıkan insanların etini kestiğini ve sende canını sıktın seninde etini kesip yiyecem dedi. Ve rüyadan uyandim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 10 okuma
20 Aralık 2017 Rüya kategorisinde Irmak yazdı
0 oy
0 yorum 13 okuma
+1 oy
0 yorum 11 okuma
+1 oy
0 yorum 11 okuma
10 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde Deniz yazdı
+1 oy
0 yorum 47 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...