Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
24 okuma
Işıl Rüya kategorisinde Karabasan (156 puan)  
Rüyamda eski sevgilim ve okul arkadaşları benim okuluma geliyordu. Yemekhanede karşılaştığımızda eski sevgilim bana şiddetli bir şekilde çarptı ama görmedi bile beni.
Daha sonra anneannemin evindeydim, anneannem beni komşusunun kızıyla arkadaş olmam için onları eve çağırmıştı. Ama yanıma gelen 10-12 yaşlarında bir çocuktu. Ben hazırlanırken hep başımda bekledi ve yüzü aynı benim yüzüme benziyordu, benim çocukluğuma benziyordu. Sonra bu çocuğu parka götürdüm. Önce salıncağa bindik beraber sonra ben boş ver bunu diyerek tahterevalliye götürdüm. Tanımadığım bir adam benden birkaç kilo fazla olduğunu söyleyip karşıma oturdu ama bir o bir ben aşağı yukarı gidiyorduk, sonra ben korkup indim, geçmişten tanıdığım bir kız arkadaşım bindi, çocukla da onlar ilgilenmeye başladı o zaman çocuk beni zaten unutmuştu, tahterevallinin sol tarafında eski sevgilim beni çağırdı ve bir sürü eşya dizmiş kuma, bizimle ilgili tüm hatıraları biriktirmiş teker teker onları anlattı o sırada o sağımdaydı ve benim yüzüm biraz sola dönüktü. Sonra yüzümüz yakınlaştı ve çok büyük bi sevgi hissettim. Öyle kaldık ikimiz de ama bu ben kafamı yatıyor gibi eğmiştim o yüzden tam yüz yüze değildik. Sonra uyandım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (168k puan)  
Merhaba :)
Eski sevgiliniz ve eski okulunuzda olan olaylar yaşanmış. Devamına da baktığımda eskiye özlem ya da yeniden yaşamak istediğiniz şeylerin temsili olabilir. Eski sevgilinizin size şiddetli çarpmasını da yaşadığınız olaylar hala sizi etkiliyor olabilir ve eskiye bu konuda da özlem duyuyor olabilirsiniz. O gördüğünüz çocuk aslında sizin içinizdeki çocuk. Onun hâlâ çocuk olarak kalmasını istiyorsunuz. İçinizde hâlâ çocuksu bir sevinç ve bazı şeylerden uzak kalmak istiyorsunuz çocuk gibi. İşte bu yüzden o çocukla parka gidiyorsunuz.
Eski sevgiliniz kuma dizmiş anılarınızı,aslında dizen kişi o değil gerçekte sizsiniz. Kuma koymuşsunuz o anıları ama arada bir kumdan çıkartıp bakıyor olmalısınız. Aklınıza geldiği ya da hatırlamak isteyeceğiniz şeylerin olduğunu düşünüyorum. Gömdüm bitti artık dediğiniz hâlde kazarak geri çıkardığınız. Son kısımda yoğun sevgi belki anıların etkisi belki olmasını istediğiniz şeylerdir. Hayırlısı olsun.
Diğer rüyalarınızda görüşmek üzere sevgilerimle :)
Işıl Karabasan (156 puan)  
Ağzınıza sağlık çok teşekkür ederim
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (168k puan)  
Rica ederim ne demek :))

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 36 okuma
+3 oy
2 yorum 76 okuma
+4 oy
1 yorum 50 okuma
Bilkay 23 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Bilkay Karabasan (456 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 41 okuma
Tuğçe3475 25 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Tuğçe3475 Rüyazede (501 puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 48 okuma
_herseyyimm67 14 Ocak 2020 Rüya kategorisinde _herseyyimm67 Karabasan (454 puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 38 okuma
_herseyyimm67 14 Ocak 2020 Rüya kategorisinde _herseyyimm67 Karabasan (454 puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 55 okuma
hzrdfgnk3341 8 Ocak 2020 Rüya kategorisinde hzrdfgnk3341 Rüyazede (721 puan)   yazdı
+11 oy
1 yorum 61 okuma
+2 oy
1 yorum 32 okuma
2 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde misafir   16 66 238 yazdı
+4 oy
1 yorum 38 okuma
Dkk 10 Mart 2020 Tabir kategorisinde Dkk Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 43 okuma
Tugce92 24 Ocak 2020 Rüya kategorisinde Tugce92 Karabasan (103 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 23 okuma
31 Mart 2019 Rüya kategorisinde hatice   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -500
Yorum yazmak: +80
Düşünce yazmak: +16
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +80
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +300
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...