Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
0 oy
25 okuma
Rüya kategorisinde
Edirnedeyim çarşıda yürüyorum hoşlandığım kızı görüyorum sonra o yanıma gelip beni öpüyor bana sarılıyor sonra koluma giriyor ben diyorum niye öptün beni cevap vermiyor sonra biz beraber bir otobüse biniyoruz benim elimde bağlama var önce hoşlandığım kız çalıyor sonra ben bağlamayı alıp çalıyorum sonra o ağlıyor neyse sonra otobüsten iniyoruz hava güneşli sıcak çok güzel bir hava her yer yeşil sonra bana telefon geliyor bir yere gitmem gerekiyor hoşlandığım kızda indiğimiz yerde arkadaşlarıyla buluşuyor bana da diyorki git gel sonra gidiyorum ben gittiğim yerde bir karışıklık yaşıyorum sonra geri dönüyorum hoşlandığım kızı arıyorum arıyorum bulamıyorum sonra tekrar çarşıya gidiyorum hoşlandığım kızla çarşıda karşılaşıyoruz sonra gelip bana kzııyor niye gelmedin filan  diyor bende çekinip diyemiyorum seni aradım aradım bulamadım diye sonra benim koluma giriyor gel bir yere gideceğiz diyor sonra uyandım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 8 okuma
24 Mart 2018 Rüya kategorisinde Lütfican yazdı
+1 oy
0 yorum 2 okuma
+2 oy
1 yorum 20 okuma
0 oy
0 yorum 5 okuma
27 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
0 oy
0 yorum 21 okuma
31 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Ahmet yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
12 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Sena yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
0 oy
0 yorum 5 okuma
26 Kasım 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...