Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Sitemizde puan sistemi değişecektir. Bu sebeple puanlarınızda düşüş veya artış yaşanabilir.
+4 oy
44 okuma
Aries_libra_ Rüya kategorisinde Rüya Bilgesi (180k puan)  
Rüyamda akşam yemeğine karşı komşuya gidicez fakat bu kişiler bizim uzaktan akrabamız çok sık görüşmeyiz zaten. Normalde karşı komşumuz değiller.
Ben kapıyı açıyorum bakıyorum ayakkabılarımın teki yok 3 tane ayakkabı var ama eşleri yok. Merdivene bakiyorum ayakkabımın bir eşi aşağıda. Daha sonra evde giydiğim düz spor ayakkabım varmış lacivert onunla çıkıyım eve gelince altını silerim ayakkabıların diye düşünüyorum. Daha sonra her katta bir ayakkabımı buluyorum. 2. Kattaki kişi çöpün yanına sade bir kek koymuş hiç kesilmemiş direkt koymuş. Bende onu alıyorum hayvanlar yesin diye aşağı inip kapının önüne birkaç parçaya ayırıp koyuyorum. Yukarı çıkarken komşunun oğlu ve yanında biri geliyor mecbur aynı asansöre biniyoruz hiç de konuşmuyoruz. Gerçekte de konuşmayız .Daha sonra asansörden iniyorum hemen geliyo musunuz dedi. Hayır akşam gelicez iyi akşamlar dedim  içeri girdim. Daha sonra kuzenim ve teyzem bizde ve üstünü giyiniyor. Yeşil bir elbise giyiyor çiçekli kısa. Bende dolaplara bakıyorum. Kıyafet giyip çıkarıyorum sürekli ama hatırlamıyorum detayı. Sonra bir şeyde karar veriyorum üstümde kalıyor ama.
Yorumlarsanız çok mutlu olurum :))
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (180k puan)  
Bu rüyama biraz zaman geçti yeni değil ama kafama takıldı bu ayakkabılar, yorumlatmak istedim. Kâhin yorumlarsan çok sevinirim :))

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+3 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (143k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
merhabalar sevgili okurum

Rüyanızı simgeler halinde yorumlamayacağım rüyanızı bir bütün halinde değerlendirmek istiyorum , gördüğünüz rüyadaki unsurlar , belirli konularda hala kayıplarınız olabilir ,eğitim alanında ki eksikleriniz ,aile yaşantısında dönem dönem yaşanan yabancılık hissi , bir diğer yaşınızdan bir diğer yaşınıza geçerken ki süreçlerde yaşadığınız ara ara kişilik ,ve kimlik çatışmaları, eğitim sürecindeki eksiklerin, sizde yarattığı panik, ve  gelecek yaşamınızdaki meslek kaygısının rüyanıza yansımaları gibi duruyor her şey ,kararsızlığınız sebebi çevrenizde sadece siz böyle düşünüyorsunuz ,diğer şahıslar farklı düşünüyor ve bu sizi daha kararsız bir hale sokuyor ,bu durumdan baya bir vakit bunalmış durumda olabilirsiniz, ikili flört ilişki, gibi durumlardaki olumsuzluklarda etkiliyor , haliyle aslında duru olan bir şeyi siz bulanıklaştırıyorsunuz ,kimlik karmaşası yanı sıra enerji geçişleri de var mavi enerjiden bir anda pembe enerjiye geçiyorsunuz rüyalarınız bu yüzden uzun ve karmaşık , size göre iyi gelebilir ama rüyanızın sıklığı çokluğu karmaşıklık hali , kendinizle ilgili bir takım problemleri anlata bilir bizlere ,çok haraketli ve gezmeyi seviyorsanız bu rüyalar normal ,enerjiyi atamamak fazla ve biriken enerji rüyalara yansıyor olabilir ,iç benlik kendini dışlama ya da çok sevme bu gibi aşırıya kaçma da rüyalarınızı uzun ve karmaşık birbirinden bağımsız  simgeler rüyanıza yansıyor olabilir , aile içinde çocukluktan beri dir yaşadığınız durumlar , dışarda farklı hissediyor evde farklı genelde aile kaynaklı olan durumlar olur  çocukluktan gelen hisler ve duygular devam ediyor bence sizde ama yenileme aşamasında problem var , ya yaştan kaynaklı ya a bulunduğunuz ortamda kendinizi rahat hissetmiyorsunuz , yenilenme sürecinde büyüme olgunlaşma evresinde daha az rüya görür bazı insanlar ve daha kısadır artık zihin durgunlaşış ve normal semptomlarına dönmüştür , yaşınızın genç olmasından kaynaklıda rüyalarınız bu şekilde olabilir ,ben rüyalarınızı karmaşık buluyorum genel değerlendirmem bu şekilde.

•Ayakkabı ,eşleri olmayan ayakkabı ; yaşadığınız bir durum hala devam ediyor ,ve düşünüyorsunuz .
•çöp yanında bütün bir kek ve hayvanlara bölüştürüp paylaşıyorsunuz ; çözüm odaklısınız ama şuan problemlerin kaynağını bulamıyorsunuz.
•asansör ve yeşil elbise; çevresel olaylardan çok çabuk etkileniyorsunuz , etkilenmemek için göz ardı ederek kaçmak zarar vere bilir size çevreye kendinizi uyarlamanız sizin için fayda sağlayacak .

sağlıkla kal :)
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (180k puan)  
Teşekkür ederim değerli yorumcum hayatım karmaşa benim zaten :)
Yorumunu de her zamanki gibi çok beğendim :)
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (143k puan)  
rica ederim :) karmaşalar da zamanla biter merak etme :)
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (180k puan)  
Umarım bende öyle umuyorum hayırlısı olsun :)

İlgili rüyalar

+6 oy
1 yorum 51 okuma
Sinem 4 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Sinem Karabasan (800 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 49 okuma
Seymaaa 10 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde Seymaaa Karabasan (800 puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 113 okuma
+7 oy
3 yorum 236 okuma
Simge 11 Ağustos 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (113k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 36 okuma
geekone3388 5 Kasım 2020 Rüya kategorisinde geekone3388 Karabasan (800 puan)   yazdı
+2 oy
2 yorum 43 okuma
B 15 Ekim 2020 Rüya kategorisinde B Karabasan (800 puan)   yazdı
+9 oy
1 yorum 38 okuma
ruyacıı 20 Ağustos 2020 Rüya kategorisinde ruyacıı Karabasan (800 puan)   yazdı
+8 oy
40 yorum 261 okuma
+2 oy
40 yorum 158 okuma
mustafaharputi 1 Ağustos 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (14.4m puan)   yazdı
+3 oy
3 yorum 50 okuma
mustafaharputi 16 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (14.4m puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 29 okuma
BL 16 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde BL Rüyazede (1.1k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...