Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
0 oy
3 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (131 puan)
Merhaba rüyamda bacagı kesilmiş çöpe atılmıs bi adam gördüm.Adama gidip neden burda oldugunu sordum oda bacagımı kestiler dedi bende sırtımı ona dogru uzatıp sırtımla onu çöpten çıkardım. Az ilerde birisini daha görüp adamı öldürmek için bacagını kestiğini benim peşime düşücegini zannedip korktum adamı orda yerde bıraktım. Otobuse bindim kendimden bikaç yaş küçük çocugun beni takip ettiğini düşünüp çocuga saldırıp kulaklıgını kırdım sonra o olmadıgını öğrendim arkadas olduk.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 46 okuma
16 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7.7k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 45 okuma
+2 oy
0 yorum 22 okuma
25 Ocak 2017 Rüya kategorisinde S83 yazdı
+5 oy
5 yorum 1.1k okuma
0 oy
0 yorum 14 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.9k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 24 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35.2k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 5 okuma
6 gün önce Tabir kategorisinde Sarah yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
6 Ocak Tabir kategorisinde Beytullah Özden Rüyazede (133 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
0 oy
0 yorum 11 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...