Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
0 oy
14 okuma
Rüya kategorisinde
Merhaba,
Evimin salonunda eşim çocuğum ile beraber otururken dışarda  kavga sesleri gelmeye basladi. Yatak odasina gidip Perdeyi açıp onları izlemeye başladım. Araba park kavgası yapıyorlardı. Toplam 5 kişilerdi. 2si bir grup 3ü bir grup. 2 li guruptan biri arabaya inidip silihını çıkartıp  çıkarttı 3 kişilik grup adamin üzerine yürürken tetiğe basıp 3ünüde öldürdü. Perdeyip kapatıp heme  saloma geçtim eşime ve çocuğuma eğilin silah sıkıyorlar dedim bende eğildim. Sonra tekrar yatak odası gidip perdeyi araladım kimse yoktu. Yerde cam parçaları vardı. Sonra oraya araba park ederken duvara çarptı. Geri geri gelerek arabayı park etti. Ordan biri çıkıp. Sedat perker gelir dedi. Perdelerin hepsini kapattım. Salona geçip oturdum. Ben olayı eşime anlatırken Yavaş yavaş mahalle adam dolmaya başladı. Sonra eşim gitti. Salonun perdesini açip içeriye bakarken millet eve geldi. Olen 3 adam için imza toplamaya başladılar. Bir andan biri konuşma yapıyor bir andan küçük bir kağit dolaşıyor "isim soyisim imza" atiliyor. Sıra bana gelmeye yakın elime telefonu alıp mutfağa giderken uyandim. Ruyami yorumlarsanız çok sevinirim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 21 okuma
2 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+5 oy
5 yorum 1.1k okuma
0 oy
0 yorum 14 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.9k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 7 okuma
2 Nisan Rüya kategorisinde Oğuzhan yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
4 Şubat Rüya kategorisinde Silah,adam öldürmek,adam öldürmekten vaz yazdı
0 oy
0 yorum 17 okuma
3 Şubat Rüya kategorisinde Şükrü yazdı
0 oy
0 yorum 24 okuma
13 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Jklmnkx Rüyazede (131 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 8 okuma
10 Mart 2018 Rüya kategorisinde Cagla yavuz yazdı
+2 oy
0 yorum 128 okuma
+1 oy
0 yorum 18 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35.2k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 9 okuma
30 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...