Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+7 oy
95 okuma
Şanslıxkelebek Rüya kategorisinde Karabasan (459 puan)  
düzenledi
Rüyamda erkek 2 polis komşumuzu gördüm. 1 sene önce taşındılar şimdi başka bir şehirdeler.Eski komşumuz artık. Aramız iyiydi konuşurduk. Hala da bazen konuşuyoruz.  Bize gelmişler neden bilmiyorum. Bende rüyamda seni çok özlemiştim iyi ki geldin diyorum içimden. Kargoyla bizim eve silah geliyor 3 tane. Evin içinde havaya sıkıyor ama sesi yok aynı oyuncak gibi eve de bişey olmuyor. Ben evde tavana sıkmaya başlayınca eğildim kafamı kapattım. Bana doğru nişan aldı ben hiç korkmadım karşısında durdum. Oyuncak gibiydi aynı. İsimlerini sordum silahların söylemedi bana napicaksin dedi.
Evimizde bir kız daha vardı ama kimdi bilmiyorum rüyada da yakınım değildi eve gelen biriydi. Üstünde pembe kıyafeti vardı onun üstüne de pembe kazak giymiş ama olmadı dedi. Bende dolabımı açtım ona gösterdim bak bu kazaklarım var giymek ister misin diye. Daha sonra pembe kazağına uysun diye içine sweatshirt gösterdim bunu giyebilirsin diye ama giyince beğenmedi. Geri çıkardı istediğini giydi ama benim verdiklerimi giymedi. Daha sonra Üstümde de çok dar koyu yeşil bir kıyafet var. Ama baya dar incecik belim çıkmış ortaya aynada bakıyorum. Benim içimde sütyen vardı aynada bir baktım ki sütyenim yok göğüslerim görünüyor. Üstümde yeşil kıyafet vardı faket göğüslerim sanki transparan gibi görünüyordu. Göğüslerim aynada daha güzel geldi gözüme. Sırtımıda sarı bir kazağım var benim rüyada da onu giydim önümü kapattım göğüslerim açık ve sütyenim yok diye.
Ama ben polisleri üniforma ile görmedim sivillerdi. Rüyamda da çok samimiydik. O kızı tanımıyorum pembe kıyafetli olanı
Yorumlarsanız sevinirim :)
Şanslıxkelebek Karabasan (459 puan)  
Mustafa bey yorumlar mısınız rica etsem :)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

3 Yorum

+6 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
geçmişten kalan basit görünen ama seni de tedirgin eden bazı dedikodular olabilir burada polislerin sendeki etkisine bakmak lazım endişe yada güven polisler güven veriyorsa dedikodular seni etkilemiyor  ama polisler tedirgin ediyorsa bu durumda da dedikodulardan etkilendiğin anlamı çıkar. muhtemelen bu dedikodular asılsız olacaktır. silahları söze ve dedikoduya yorumladım. gene silahlar bir güç göstergesidir. muhtemelen bir gözdağı verilecek ama basit ve korkmayacağın bir gözdağı olacağa benziyor pekte korkmayacaksın. muhtemelen hiç gerek olmayan basit bir endişe yaşayacaksın.evindeki kız konusuna gelince aslındahayatından çok memnun olmayan fakat kendini mutlu gösteren birisinin senin tavsiyelerine uymasa bile sana özendiğini gösterir. aynadaki durum sütyenin çıkması kendi ni dışarıya açmakta zorlandığını ama kendi hayatını gözden geçirince duygusal anlamda bir beslenmeye yani özel hayatında ilgi görmeye ihtiyacın olduğunu gösterir ve birazda detaycı bir yapın var. göğüslerin güzel olması aslında kendine güvenini ve özenini göstersede bunu çevrene pek yansıtamadığını gösterir. ve gene evliler için kız çocuğunu bekarlar içinse evliliği işaret edebilir. göğüsler özellikle bir beslenmeyi gösterirler muhtemelen duygusal yada cinsel anlamda beslenme ihtiyacı diyebiliriz. ama dışarı yansıtamıyorsun duygularını diye düşünüyorum.
Şanslıxkelebek Karabasan (459 puan)  
Anladım efendim teşekkür ederim hayırlısı olsun hayırlı geceler dilerim :)
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)  
rica ederim bende teşekkür ederim hayırlı geceler.
+1 oy
Şanslıxkelebek Karabasan (459 puan)  
Peki bu gözdağı nasıl olabilir.
Polislerden korkmuyorum hatta samimi olarak konuşuyoruz felan. Sadece havaya ateş edince yere doğru kafamı eğiyorum ama ne tavana bir zarar geliyor ne bana ne de ses çıkıyor yüksek şekilde.
+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.7m puan)  
havaya sıktığına göre muhtemelen ortaya atılan bir söz gibi düşünüyorum  ses yoksa zararda yoktur. söz başkasınada söyleniyor olabilir bu söz kötü olmayabilir sana nişan almaları belkide senide ilgilendiren bir söze benziyor. belki ilgi çekmekte olabilir.

İlgili rüyalar

+8 oy
4 yorum 83 okuma
Eyja 17 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Eyja Rüyakar (4.9k puan)   yazdı
+5 oy
7 yorum 120 okuma
+11 oy
1 yorum 50 okuma
Smia 2 Ekim 2019 Tabir kategorisinde Smia Rüyazede (2.0k puan)   yazdı
+3 oy
5 yorum 70 okuma
Yaren1989 29 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Yaren1989 Uzman Yorumcu (32.3k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 81 okuma
7 Temmuz 2019 Rüya kategorisinde misafir   37 115 267 yazdı
+6 oy
1 yorum 63 okuma
lupia 14 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde lupia Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 110 okuma
Smia 9 Temmuz 2019 Tabir kategorisinde Smia Rüyazede (2.0k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

23.9k rüya

160k yorum

19.4k düş-ünce

6.8k üye

352 Aktif
5 Üye ve 347 misafir
Bugün : 16194
Dün : 19798
Toplam : 29224351
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...