Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
0 oy
2 okuma
Rüya kategorisinde
Sevdiğim kızın ablası  gilin arabası geldi beni aldılar baktım sevgilim gelinlikli  ve abasının eşiyle evleniyordu sonra düğün yerine vardık babam çayları dağıt dedi bende küfür edip gittim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 12 okuma
0 oy
0 yorum 5 okuma
0 oy
0 yorum 3 okuma
1 Şubat Rüya kategorisinde Ahmet yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
17 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Samet yazdı
0 oy
0 yorum 10 okuma
14 Kasım 2018 Rüya kategorisinde ENES SALUR yazdı
0 oy
0 yorum 10 okuma
13 Kasım 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
13 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Cimbomlu yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
14 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Salih yazdı
+3 oy
1 yorum 25 okuma
28 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Ali yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...