Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
0 oy
6 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda hafif yokuşlu bol karlı bir yoldan aşağıya doğru iniyordum. Kar dizime kadar geliyordu. Biraz sonra arkamda karda yürüyen birinin ayak seslerini duydum. Arkama baktığımda genç bir çocuk geliyordu. Çocuğu şahsen tanımıyorum ama hep görüyorum. Evimizin yanında emlakçıda çalışıyor. Bakıyorum yüzüne o olduğunu görüyorum. Arkamdan geliyor. O sırada karlı yol bitiyor ben sola sapıyorum. O düz yoldan devam ediyor.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 13 okuma
2 gün önce Rüya kategorisinde Feyzanur Topsakal yazdı
+2 oy
1 yorum 20 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde Leyla yazdı
+2 oy
1 yorum 19 okuma
6 gün önce Rüya kategorisinde Mesut yazdı
+3 oy
1 yorum 13 okuma
5 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
2 yorum 19 okuma
29 Mart Rüya kategorisinde AbC yazdı
0 oy
1 yorum 11 okuma
+1 oy
0 yorum 36 okuma
1 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
11 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
2 Şubat Rüya kategorisinde Aaaa yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
13 Ocak Rüya kategorisinde Sevgi yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...