Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
4 okuma
Tabir kategorisinde
(rüyadaki eski ve yeni evler birebir aynı evler değil)

yaşlı annem  taşındığımız yeni evimizde beyazlar içinde giyinmiş hasta oturuyordu. akşam işten eve geldiğimde benden 1 km uzaktaki ahşap ve eski evimizin içinden birşeyler istedi  toprak patika yollardan yürüyerek eve ulaştım istediklerini aldım,getirdim ve  verdim...
saatler sonra hava kararmıştı annem tekrar eski evden birşeyler istedi. tabiki bende hiç düşünmeden havanın kararmış olmasına rağmen yine patika yollardan yürüyerek eski eve vardım. bu sefer ahşap tek katlı evin kapısı ve camları komple açıktı. birden irkildim, sonra hemen alıp çıkıcam zaten diye düşünerek eve girdim.
5-6 adım attım ve birden dışarısı aydınlandı ve  tanımadığım  erkekler pencereleri ve  kapıyı hızla  kapatmaya başladı .  çook korktum  ve bende saklanmaya çalıışırken uyandım,,,
mağlum 15 saattir rüyanın etkisindeyim ve merak ediyorum yorumunuzu..
şimdiden teşekkür ederim...

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 21 okuma
0 oy
0 yorum 4 okuma
17 Şubat Tabir kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (19k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 28 okuma
+2 oy
0 yorum 10 okuma
+1 oy
0 yorum 8 okuma
0 oy
0 yorum 8 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...