Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
0 oy
8 okuma
Rüya kategorisinde
Merhabalar..Rüyamda 2 arkadaşımla yolda yürüyorduk ama ikisinide gerçek hayatta tanımıyorum.. arkadan bir ses geldi güneş tutuluyor diye bizde arkamiza bakıyoruz güneşin üstüne bir karartı geliyor yarıya doğru..sonra arkadaşlarım korkuyor ben onlara sarılıyorum korkmasınlar diye korkmayın diyorum. Gunes tamamen kararinca sozde yer cekimi de yok oluyormuş, bi bakıyorum bir balık havaya yükseliyor görüyorum bakıyorum yerdeki su havalanıyor falan şaşırıp kalıyorum.sonra arkamı dönüyorum güneşin karanlikligi gidiyor biraz sonra uyanmışım..

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 3 okuma
16 Ocak Rüya kategorisinde Recep yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
4 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Rufa yazdı
+1 oy
0 yorum 4 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 5 okuma
10 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
1 yorum 15 okuma
8 Mart Rüya kategorisinde DENİZ yazdı
0 oy
0 yorum 19 okuma
15 Ocak Rüya kategorisinde Hacer yazdı
+1 oy
0 yorum 25 okuma
23 Ekim 2018 Rüya kategorisinde hasret yazdı
+1 oy
0 yorum 9 okuma
29 Eylül 2018 Rüya kategorisinde DERE yazdı
+2 oy
0 yorum 10 okuma
4 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Şahinde yazdı
+2 oy
0 yorum 17 okuma
6 Şubat 2018 Rüya kategorisinde rasim yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
16 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...