Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
0 oy
2 okuma
Rüya kategorisinde
Merhaba ben sakaraya'da yaşıyorum 30 yaşındayım.
Dün gece rüyamda eşim 3 çocuğum ile mahalle bakkalının yanında beklerken ben Sakarya nehrinin taşıp 3 katlı bina yüksekliğinde sele dönüşüp üzerimize geldiğini gördüm.
Ailemi evimin yakınına kadar getirdim  ama eve giremedik park etmiş bir kamyonu siper edindik fırtına ve sel dinince eve girebildik.
Bacadan sızan çamuru fark ettim sel balçık taşımış bacayı tıkamıştı sobayı söktüm bacadan 4 kovaya yakın balçık boşalttım sobayı yakıp uyuduk sabah ikinci kattaki abimi merak edip gitmek isterken kendime geldim uyandım saat gece 02:10 civarıydı ve ben uyuyalı 2 saat olmamıştı uykum ağırdır uyanamam normalde 2 saat sonra ve gördüğüm herşey gerçek hayattan bile daha gerçekçiydi
Cevabınızı bekliyorum teşekkür ederim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 18 okuma
0 oy
0 yorum 4 okuma
1 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Buse M. yazdı
+1 oy
0 yorum 11 okuma
12 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde poyraz yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
8 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Özay yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
sel
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
sel
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35.2k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 11 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...