Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
8 okuma
Rüya kategorisinde
Öncelikle kısa bir ön bilgi vermek gerek. Dinlerin ezoterik yönleriyle ilgileniyorum.  İncil Tevrat ve Kuran Okudum.   Günümüzde pazarlanan dini, uçan seccade yakmayan kefen , kadınları dövün , veda ilişkisi, kedicik islamiyeti degil, Kuran daki islamiyete inanıyorum. Bununla birlikte dini görevlerimi tam olarak yerine getirdigim söylenemez.  Ramazan da 5 vakit namazımı kılıp orucumu tutuyorum ancak kalan 11 ayda cumalara bile zor gidiyorum. Bunun doğru olmadığını biliyorum ve bundan da rahatsız degilim diyemem. Şimdi ruyama geçebilirim. Aslında  uyku ve uyanıklık arasındaydım uzaktan sabah ezanını duydum. Sonra tekrar daldım  ve her taraftan gelen gür bir ses ruyamda beni namaz kılmam konusunda ikaz etti. Uykulu olduğumu kalkmakta zorlandığımı söyledim, o ses te bana uykulu olmamın ve kalkamayacak kadar miskin halde olmamın buna geçerli neden olamayacağını gerekirse yattığım yerde bile kılmak zorunda olduğumu söyledi. Ve ben sırtüstü yatağımda yatıyorken her duamı tek tek takip ederek kontrol ederek bana namaz kıldırdı. Sabah ezanı olduğunu biliyordum ancak bana Kıldırdığı 4 Rekat farzdı. Farzı kıldırdıktan sonra kayboldu.  Yorumunu çok merak ediyorum. Teşekkürler

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 7 okuma
13 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Mustafa yazdı
+5 oy
1 yorum 28 okuma
1 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Semanur yazdı
0 oy
0 yorum 26 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde salladimxyz Rüyazede (151 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 9 okuma
17 Eylül 2018 Tabir kategorisinde Zeynep yılmaz yazdı
+1 oy
0 yorum 18 okuma
13 Nisan 2017 İstihare kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 16 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 14 okuma
2 Aralık 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
0 oy
0 yorum 22 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...