Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
5 okuma
Rüya kategorisinde
Kuzenlerim aileleri ile birlikte evimize gelmişler misafirliğe ama kuzenlerim yukarı çıkmadan sokağı biraz yürüyüp sonra yukarı çıkıyorlar tam evin onundeyken kuzenim (erkek)   , kardeşinin kafasında kum var silkele de geçsin diyor neyse ben silkelemeye çalışıyorum kardesimin saçlarını sonra oda elime dokunuyor bilerek ama oda silkelemeye çalışıyormuş gibi böyle ben elimi başka yere götürüyorum sonra o tekrar elini yanastiriyor dokunuyor neyse sonra annem içeriden görüp geliyor bizi bu yaptığınız hiç hoş değil diyor bende anne senin yaptığın hiç hoş değil herkesin içinde yanlış anlıyorsun diyorum rüya böyle ama kuzenim dinine düşkün biridir böyle birşeyi asla yapacak biri değil yani yorumlarmisiniz şimdiden teşekkürler..

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 12 okuma
22 Eylül 2017 Rüya kategorisinde azely Rüyazede (172 puan) yazdı
+5 oy
0 yorum 17 okuma
21 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Emre Rüyakar (927 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 5 okuma
2 gün önce Rüya kategorisinde Sadık yazdı
+2 oy
1 yorum 8 okuma
12 Nisan Rüya kategorisinde Eda0123 Rüyazede (136 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
27 Kasım 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 10 okuma
0 oy
0 yorum 14 okuma
26 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Alperen yazdı
+2 oy
0 yorum 18 okuma
+3 oy
0 yorum 34 okuma
+3 oy
0 yorum 38 okuma
+3 oy
1 yorum 36 okuma
10 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Merve yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...