Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
7 okuma
Rüya kategorisinde
düzenledi
Yorumlayabilirseniz sevinirim.:)Eski sevgilim instagrama yeni fotoğraflar atıyor hareketli fotoğraflar bunlar ve fotoğraflar bulgaristanda çekiliyor . Sonra kendimi bulgaristanda buluyorum eski sevgilim paraşütle uçuyor ama normalde eğitmenlerin oturması gereken yerde eski sevgilim, eski sevgilimin  oturması gereken yerde eğitmen var eski sevgilim ipleri çekiyor eğitmen çok iyisin falan diyor sonra iniyorlar sonra o  tekrar uçmak istiyor ama eğitmen yok diyorlar bende diyorum ki gel beraber yapalım o zaman paraşütün ayaklardan geçirilen kısmına geliyorum eski sevgilim yine arkaya geçiyor ben diyorum hani ben nasıl taşıycam seni diye etraftakiler de diyor kız nasıl kaldırsın seni nasıl taşısın diye . Sonra vazgeçiyoruz paraşütten kaldıkları otelin kapısının önünde oluyor bu olaylar zaten otelin içine doğru yürümeye başlıyoruz ben onun eline dokunuyorum yanlışlıkla yapmışım gibi sonra o elimi tutuyor . O benim sol elimi ben onun sağ elini tutuyorum sağ elinin baş parmağının tırnağıyla sol baş parmak bitimimden bileğime kadar gelen kavisli kısmı tırnaklarıyla birkaç defa gidip geliyor ama sanki böyle orda olduğumdan emin olmak için yapıyormuş gibi bir hali var hani gerçek mi emin olmak için cimcikle beni falan diyorlar ya onun aynısını bana yapıyor gibiydi sonra merdivenlere doğru sürüklemeye başlıyor beni ve şey diyor herkes herşeyi öğrensin en başından gizli saklı olmasın diyor annesi bi üst katta koltukta oturuyor karşısındaki kadınla muhabbet ediyor yanında bir kedi var kedi bize bakıyor ben kafamı eğiyorum diğer merdivenin olduğu yere geçmeye çalışıyoruz annesinin bize baktığını hissediyorum ama eski sevgilim dönüp bakmıyor bile ben kafamı eğip devam ediyorum yoluma ama gülümsüyorum sonra öteki merdivenlerin yarısını çıkmışken uyandım ama o elime yaptığı çok gerçekçiydi aynısını bende yaptım elime ve birebir aynı histi

Bu arada eski sevgilim bulgar göçmenlerinden yılda 1-2 oraya gidiyorlar ailecek

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 8 okuma
+2 oy
0 yorum 17 okuma
+1 oy
1 yorum 12 okuma
2 gün önce Rüya kategorisinde Emre Dere Rüyazede (136 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 3 okuma
0 oy
0 yorum 4 okuma
0 oy
0 yorum 12 okuma
22 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Savaş yazdı
+2 oy
0 yorum 11 okuma
18 Ocak 2018 Rüya kategorisinde Selin yazdı
+1 oy
0 yorum 13 okuma
2 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...