Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
4 okuma
Rüya kategorisinde
düzenledi
Biz 3 saatlik mesafede ilişki yaşadık sevgilimle 27 ay.Ister istemez kültür farklılıkları var ve sorun oldu aileler içinde.Bizden gittikten 2 hafta sonra beni istemediklerini birdaha bizim eve adım atmayacaklarını öğrendim.Ve bunun üzerine sevgilim ailem seni sildi diyerek benden ayrıldı.Ayrildigimizdan beri hic görüşmedik.Ruyamda da 3 kere bize tanismaya geldiklerini gördüm.Bi anda haberimiz yokkende geldiklerini gördüm.Ama hep sonuca baglanmadan rüyadan uyandim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 2 okuma
25 Şubat Rüya kategorisinde Ece Rüyazede (131 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
0 oy
0 yorum 8 okuma
+2 oy
0 yorum 11 okuma
+1 oy
0 yorum 14 okuma
9 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 7 okuma
12 Nisan 2018 Rüya kategorisinde hawwana yazdı
+1 oy
0 yorum 8 okuma
24 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Eylul Rüyazede (163 puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...