Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
2 okuma
Rüya kategorisinde
Şuan ki sevgilimle evlenmişim ve ece adında kızımız olmuş dün doğum olmuş bugün akşama doğru çıkmışız dışarı üstüne üşümesin diye battaniye falan örtmüşüm kırmızı bir bebek arabasında dolaşıyoruz eşim ve ben bi yerde bekliyorum çocuktan uzaklaşıyoruz eşimle konuşuyorum çocuktan uzakta sonra çocuğu almaya gidiyorum bebek arabasında kaldırımdan aşığı iniyorum böyle döşeli taşlar var ama ses çıkarıyo sallanıyo çocukda uyuyo ben de içimden uyanmaz heralde ses hoşuna gider bence diyorum sonra bi kenara geçiyoruz duvar dibi böyle eşimin annesi babası nenesi ve kuzeni geliyo ama tesadüf ayarlanıp gelinmemiş belli eşim böyle elini belime atıyo bende ailesi geldi diye hemen kaçıyorum ondan elini çekmesi için annesi ile nenesi ece ismi çok kısa değil mi diyo bende bilmem biz öyle istedik diyorum sonra düşünüyorum eğer istediğiniz bişey varsa söyleyin yanına koyarız diyorum kuzeni koşa koşa gidiyo isim bulmaya ama annesi ile nenesi yok yok siz o ismi seçmişsiniz gerek yok diyo bide kızımın kulağında küpe vardı

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 7 okuma
+2 oy
2 yorum 27 okuma
9 Nisan Rüya kategorisinde Namelessemily Rüyazede (30 puan) yazdı
0 oy
1 yorum 9 okuma
22 Nisan Rüya kategorisinde Adem yazdı
+2 oy
0 yorum 6 okuma
29 Nisan Tabir kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 7 okuma
26 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Serenay54 Rüyazede (130 puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 6 okuma
10 saat önce Rüya kategorisinde Gülümser öncül yazdı
+1 oy
1 yorum 11 okuma
10 Mayıs Rüya kategorisinde Snf Rüyakar (1.1k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 21 okuma
5 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 9 okuma
+3 oy
1 yorum 19 okuma
22 Nisan Rüya kategorisinde şule Karabasan (-318 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...