Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
2 okuma
Rüya kategorisinde
Şuan ki sevgilimle evlenmişim ve ece adında kızımız olmuş dün doğum olmuş bugün akşama doğru çıkmışız dışarı üstüne üşümesin diye battaniye falan örtmüşüm kırmızı bir bebek arabasında dolaşıyoruz eşim ve ben bi yerde bekliyorum çocuktan uzaklaşıyoruz eşimle konuşuyorum çocuktan uzakta sonra çocuğu almaya gidiyorum bebek arabasında kaldırımdan aşığı iniyorum böyle döşeli taşlar var ama ses çıkarıyo sallanıyo çocukda uyuyo ben de içimden uyanmaz heralde ses hoşuna gider bence diyorum sonra bi kenara geçiyoruz duvar dibi böyle eşimin annesi babası nenesi ve kuzeni geliyo ama tesadüf ayarlanıp gelinmemiş belli eşim böyle elini belime atıyo bende ailesi geldi diye hemen kaçıyorum ondan elini çekmesi için annesi ile nenesi ece ismi çok kısa değil mi diyo bende bilmem biz öyle istedik diyorum sonra düşünüyorum eğer istediğiniz bişey varsa söyleyin yanına koyarız diyorum kuzeni koşa koşa gidiyo isim bulmaya ama annesi ile nenesi yok yok siz o ismi seçmişsiniz gerek yok diyo bide kızımın kulağında küpe vardı

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 7 okuma
+2 oy
2 yorum 21 okuma
9 Nisan Rüya kategorisinde Namelessemily Rüyazede (221 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 7 okuma
26 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Serenay54 Rüyazede (136 puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 14 okuma
8 Nisan Rüya kategorisinde Mete yazdı
+1 oy
0 yorum 8 okuma
16 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde aaa yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
20 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Zehra yazdı
+1 oy
0 yorum 90 okuma
31 Mart 2018 Rüya kategorisinde Yağmur Damla yazdı
+2 oy
0 yorum 13 okuma
24 Aralık 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 40 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...