Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
2 okuma
Rüya kategorisinde
Gerçek hayatta konuşmadığım bir kızla uçurumun kenarında yürüyorduk ağaçlar vardı bir ağaç da hem mandalina hem kayısı vardı kıza hem kış meyvesinin hem de yaz meyvesinin aynı dalda olması Ilgın değil mi diyordum. Biraz daha ilerlediğinde başka bir ağaçta kivi görüyordum bir tane kivi de yere düşmüştü. O kız sırtını uçuruma verip oturdu onu uyarıp önümüzu uçuruma verip oturduk her yer yemyeşil ağaçlar vardı biraz aşağıda baktığımda olmuş bir yılanın ağzında canlı bir yılan vardı korkup kaçmaya çalışıyordum babama söyleyip anneni tut yardım edecem diyordu uçurumun kenarında annemi tutuyordum babam önce annemi sonra beni kurtardı

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 14 okuma
23 Aralık 2016 Rüya kategorisinde Babuş yazdı
+1 oy
0 yorum 5 okuma
1 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Nevra Rüyazede (136 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
+4 oy
0 yorum 32 okuma
29 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (38.6k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 8 okuma
29 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Murat yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
10 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Bilal yazdı
+1 oy
0 yorum 24 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35.2k puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...