Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
0 oy
3 okuma
Rüya kategorisinde
Merhaba rüyam da kalabalık bir metro istasyonun da nere de ise dakika başı  gelen her metroya insanların akın koştuğunu gördüm. O sıra da yaşlı bir kadın bayıldı güvenliğe bağırdım ama çok zor duydu kadının nabzını kontrol ettim yaşıyordu bir müddet sonra kendine geldi ağlayarak beni metroya bindirmiyorlar dedi bende onu bindireceğimi söyledim ve gelen ilk metroya bindirdim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 14 okuma
5 Nisan Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (38.6k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 18 okuma
20 Eylül 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (38.6k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 7 okuma
+1 oy
0 yorum 13 okuma
0 oy
0 yorum 23 okuma
26 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Şimal yazdı
+2 oy
1 yorum 14 okuma
6 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 6 okuma
0 oy
0 yorum 108 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...