Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
0 oy
4 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (131 puan)
meraba ben dun ruyamda gordum ki bir anda karnim sis yani hamileyim biraz yuruyorum ve bir bakiyorum karnim bos elime beyaz havluya sarilmis cocuk veriyolar ben dogurmusum daha sonra kendimi gogsum ciplak goruyorum ve memelerim sutle dolu bana emzir diyolar bende o cocugu kucagima alip emziriyorum daha sonra cikarinca sutum fiskiriyo ve her yere dokuluyo beyazlar bu arada gerce hayatda bekarim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 7 okuma
5 gün önce Rüya kategorisinde Dukan yazdı
+1 oy
0 yorum 7 okuma
0 oy
0 yorum 6 okuma
16 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Mücahit yazdı
+1 oy
0 yorum 6 okuma
0 oy
0 yorum 8 okuma
8 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Özay yazdı
+2 oy
0 yorum 17 okuma
20 Nisan 2018 Rüya kategorisinde X yazdı
+1 oy
0 yorum 16 okuma
16 Aralık 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...