Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
7 okuma
Tabir kategorisinde
Rüyada annemi arabayla hastaneye götürüyorum arabayı çalıştıramadan gidiyoruz çarpacak gibi oluyorum annem direksiyona yandan eşini uzatıyor yola çıkıyoruz ama arabayı gaz frenle değil bisiklet sürer gibi sürüyorum inmişiz annemin tanıdıklarını görüyoruz anneme kanser olmuşsun diyorlar iğneye mi gidiyorsun diyorlar çok üzülüyorum nasıl saklarsın annem anlatmıyor sonra elinde bir bıçak var kırmızı beyaz saklıyor benden almaya çalışıyorum vermiyor sonra bir köpekle göz göz e geliyorum korkup saklanıyorum uyandığımda anneme bir şey oldu mu diye odasına gidiyorum annemde uyanık oda rüyasında korkmus

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 24 okuma
6 Ekim 2018 Rüya kategorisinde koray Rüyazede (131 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 10 okuma
13 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Berna Çilrlo yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
28 Şubat Rüya kategorisinde Osman yazdı
0 oy
0 yorum 10 okuma
0 oy
0 yorum 8 okuma
27 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Memet yazdı
+1 oy
0 yorum 4 okuma
3 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Mehmet yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...