Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
0 oy
8 okuma
Rüya kategorisinde
Ben eğlenmeye gittiğimde yeni ayrıldığım sevgilimin arkadaşından bana mesaj geliyor oğuzhana ulaşamıyorum sen nasıl nerde olduğunu biliyor musun diye yazıyor ben nerde olduğunu bilmediğimi bişey mi olduğunu soruyom 1 saat sonra cevap vererek sonra arkadaşı hastanede olduğunu fakat iyi olduğunu söylüyor ben telaşlanıyorum sonra eski sevgilimle konuşuyorum ayrılığımızla ilgili hastanede olduğunu söylüyor

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 63 okuma
+2 oy
0 yorum 10 okuma
+2 oy
1 yorum 13 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 4 okuma
2 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 3 okuma
0 oy
0 yorum 14 okuma
17 Kasım 2018 Rüya kategorisinde mert yazdı
+2 oy
0 yorum 25 okuma
3 Eylül 2018 Rüya kategorisinde SUDE ENDGR yazdı
0 oy
1 yorum 13 okuma
27 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Erkan yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...