Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
5 okuma
Rüya kategorisinde
Kat üç evde erkek arkadaşım ve ben Kalıyoruz bizim salonda koltukların üstleri tamamen yılan dolu evde bir anda türüyor sadece bir tanesini aşağı atabiliyoruz oda attığımız zaman aşağıda maket oluyor etraftan insanlar bizi aşağı bişeyler attığımız için şikayet ediyor polis gelmeden evi terkediyoruz bir kaç sokak gezdikten polisin gelip gittiğinden emin olduktan sonra eve tekrar geliyoruz erkek arkadaşım önden giriyor ben aşağıda komşumuz olan iki adama durumu anlatıyorum yukarda değişik şeyler oluyor size bunu kanıtlıycam diye eve çıkıyorum kapıyı açıyorsun uzun boylu 13 14 yaşlarında siyah saç kaşlı bir çocuk var evde birde erkek arkadaşımın abisi  hemen kapının arkasında duruyor sarılıyorum onunla hoşgeldin evimize seni özledik diyorum abisi bütün yılanları öldürmüş soymuş tek tek arkada bir odaya yerleştirmiş yine aynı şekilde sayısını bilmediğim kadar balık yüzülmüş tek tek diziliydi bir hayvan daha vardı ama neydi bilmiyorum bende evdekilere gizli onların videosunu çekiyorum aşagı da ki komşulara göstermek için. Birde rüyanın başını tam hatırlamasam da 5 6 kişiyiz ve bir göreve gidiyoruz bunun için plan yapıyoruz ufku aşan bir plandı .

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 14 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 12 okuma
20 Nisan Rüya kategorisinde Mert yazdı
0 oy
0 yorum 17 okuma
25 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Aygül yazdı
+1 oy
0 yorum 6 okuma
1 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
1 yorum 22 okuma
25 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Emre yazdı
0 oy
0 yorum 7 okuma
13 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Seyyah yazdı
+1 oy
0 yorum 3 okuma
10 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Laputa Rüyakar (2.4k puan) yazdı
+5 oy
3 yorum 30 okuma
10 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Laputa Rüyakar (2.4k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 12 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde xlxlxl Rüyazede (260 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...