Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
3 okuma
Rüya kategorisinde
Annem ile beraber Umre ye gittigimi gördüm. Tam Kabe yi ilk defa gördügümde bir eski sevgilim ile tekrar birlesmeyi diledim. Tam o anda bayilir gibi olmusum. Ayildigimda o dilegim gerceklesmis. Eski sevgilim ile bir Restaurant da yemek siparis veriyoruz ancak sofraya tüketim tarihi gecmis baliklar geliyor ve ben bunu yemem dedigim icin garsonu ariyorum sonra kayip olup biraz arayip yolu geri geliyorum ve onunla cikisda karsilasiyoruz. Ama ikimizde hic konusmuyoruz birbirimizle sade telefonlar var elimizde ve bakisiyoruz arada.

Böyle bir Rüya gördüm. Sizce ne anlama geliyor?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 14 okuma
6 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 10 okuma
0 oy
0 yorum 61 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 62 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Kurucu (136k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 23 okuma
0 oy
0 yorum 5 okuma
+1 oy
0 yorum 11 okuma
22 Eylül 2018 Rüya kategorisinde Merve yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...