Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
10 okuma
Rüya kategorisinde
İlk olarak deniz üzerinde karaya doğru uçuyorum tıpkı bir ikarus gibi kanatlarım var ve deniz üzerinden hızla uçuyorum etrafımda bir kaç kişi daha var grup halinde uçuyoruz sanki gizli bir görevden işi başarmış gibi bir duygu ile hızla uçuyoruz. Sonra denizin sonunda kara görünüyor ve yuksek bir yamaca doğru inişe gçiyorum.Yamacın üzerinde ormanlık bir alan ve ben inebilmek için ağaçlara doğru hızla alçalarak durabilmek için bir ağacın göcdesine tutunarak birz sert şekilde duruyorum ama acı hissi hissetmedim.İndikten sonra kendimi bir askeri birliğin içinde buluyorum üzerimde asker kıyafeti var. Bir askerbana refakat ediyor ve bir yere götürüyor.Bir kışla binasının önünden geçerken kolunda kırmızı rütbe olan (bizim uzman erbaş rütbesi) bir asker yanımdaki refak.i askeri çağırıp kim olduğumu, beni nereye götürdüğünü soruyor, aralarında konuşma geçiyor, görevi başardığımı söylüyor  soran askerin bana takdirle baktığını hissediyorum , refakatçi asker komutana gittiğimizi söylüyor. Sonra başka bir askeri bina önünde nizami düzen sıralı askerlerin içinde sırada görüyorum kendimi.Bir subay kıyafetli asker( sanırım yüzbaşı rütbeli ama tam emin değilim) otoriter bir şekilde geliyor ve bizleri selamlıyor..Ben de sıralı düzen içinde el selamı yapıyorum.Ve uyandım..Sabah saat 6 suların gördüm rüyamı..

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 19 okuma
+1 oy
0 yorum 7 okuma
27 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+5 oy
0 yorum 42 okuma
13 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 9 okuma
24 Eylül 2018 Rüya kategorisinde gümüş yazdı
+1 oy
0 yorum 21 okuma
14 Mart 2018 Rüya kategorisinde Aysel Ekmekçi yazdı
+2 oy
0 yorum 12 okuma
10 Ocak 2018 Rüya kategorisinde tuğba yazdı
+4 oy
1 yorum 30 okuma
29 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 11 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...