Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
3 okuma
Rüya kategorisinde
Bir arkadaşımın demesi üzerine parti yapılan bir yerde önce bir arkadaşımı silahla vurdum onu sakladık sonra sıra diğer bir arkadaşa geldi onuda vurdum sonra sıra bir başka kişiye geldi onu yaraladım ama ama son anda napıyorum ben yapamam neden böyle birşey yaptım diyorum ancak yaralı kız üzüntülü bir şekilde hadi bitir engin vur diyor garip taraflarından biri herkes vurulacağını biliyor benimde sanki görevim onları öldürmek.Sonra vazgeçiyorum vurmuyorum kızı. Sonra devam eden süreçte herkes bu ölümleri saklıyor kimse kimseye söylemiyor ama ben duyulacak diye bir parça endişeleniyorum etrafımdakiler bir şey olmaz diyor beni telkin ediyor.arabanın içinde bir caddede giderken tv de görüyom bazı şeyler pek hatırlamıyorum o kısımları.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 17 okuma
3 Şubat Rüya kategorisinde Şükrü yazdı
0 oy
0 yorum 15 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
0 oy
0 yorum 5 okuma
13 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+4 oy
3 yorum 16 okuma
18 Mayıs Rüya kategorisinde esma yazdı
0 oy
0 yorum 14 okuma
29 Aralık 2018 Rüya kategorisinde ece yazdı
+3 oy
1 yorum 30 okuma
+3 oy
2 yorum 9 okuma
5 Mayıs Rüya kategorisinde Sultan yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...