Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
0 oy
4 okuma
Rüya kategorisinde
ya bakın şimdi şey oldu denizdeydik 4 kişiydik bora ben kuzenim ve birisi daha vardı biz bora yakın değildik neyse sonra kuzenim bunlarla arkadaş oldu ve 4 lü takılmaya başladık neyse işte bora bana geldi sen dün bi kafe dedi ama adını unuttum orda mıydın dedi bende hayır dedim sonra işte borayla yakın olduk ben şey diyorum hadi denize dalalım falan oda şey dedi sen duramazsın ki bende umursamadım daldım sonra balık falan gördüm elim değdi çıktım bora bana bak ben demiştim dedi  işte sonra bi tane eve gittik kuzenim ben bora kuzenim yatakta oyun oynuyordu bende borayla yerde oturuyodum mandalina yiyodum boraya verdim istemedi sonra ağzıma aldım kafamı salladım oda yaklaştı mandalinadan ısırdı dedim  noluyo sonra bikaç kere daha oldu bu sonra bana dedi ki ya ben sana o gün mesajda çok kaba davrandım kusura bakma hani vs şeyler söyledi bende hani problem değil falan dedim sonra bu otuyodu gel yat saçınla oynayım dedi bende yattım sonra dedim ki ya saçımla oynama sevmiyorum sen gel yat ben senin saçınla oynayım dedim oda geldi kolumu açtım ben öylr yatamam dedi yastık koydu neyse yattı oda işte sonra çok yakındık yani baya yakındık göz gözeydik neyse işte biiraz öylr kaldık sonra ben kalktım yatağa çıktım sonra buna elimi uzattım oda elimi tuttu falan yani öyle işte (adına bora dedim gerçek adını vermek istemedim)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 4 okuma
6 Nisan Rüya kategorisinde Oguz yazdı
+3 oy
1 yorum 19 okuma
0 oy
0 yorum 12 okuma
5 Ocak Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
16 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Mücahit yazdı
0 oy
0 yorum 63 okuma
+1 oy
0 yorum 11 okuma
30 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 33 okuma
20 Şubat 2018 Rüya kategorisinde misakichann Rüyazede (136 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 17 okuma
+2 oy
1 yorum 29 okuma
2 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...