Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
0 oy
11 okuma
Rüya kategorisinde
Merhaba rüyamda eşimin rahmetli dedesini gördüm. Eşimin kuzeniyle takılması benj rahatsız ediyor çünkü çocukla takıldığından beri evimizde huzur yok eşimi dolduruyor. Ben de eşimin diyer kuzenine sevmediyim kuzenini şikayet ederken birden arabada dedesinin oldğunu fark ediyor ve çekiniyorum ama adamin bana güldüyünü görüyorum ve sevmediyim torunuyla ilgili söylediklerime ama gülümsüyor yani rahatsız edici gülme deyil ve ben duymasından rahatsız olmuyorum. Ve ben şu an 1 haftadır kocamdan küs evde deyilim rüyamda Beyazıt öztürkle mutlu birlikteliyimin olduğunu görüyorum ama nasıl mutluyum adam beni mutlu ediyor onunla gitmek için arabaya otururken ni bakıyorum kocam ve çok üzülüyorum sonra arabadan inip yağmurda eşimden kaçıyorum o da peşimden ikimiz de çok fena ıslanıyoruz. Ve mecbur arabaya biniyorum ocam mutsuzluğumu görüp bırakıp gidiyor ve yine beyazla buluşuyorum bana altın yüzük seçmeye gidiyoruz ama ben mutsuzlaşıyorum eşimden dolayı anlamı

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 88 okuma
6 Ocak 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
1 Aralık 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 15 okuma
1 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Zehra yazdı
+1 oy
0 yorum 7 okuma
0 oy
0 yorum 63 okuma
0 oy
0 yorum 6 okuma
23 Şubat Rüya kategorisinde Sueda yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
1 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Buse M. yazdı
+2 oy
1 yorum 13 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...