Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
8 okuma
Rüya kategorisinde
Merhaba 1 ay once de pespese iki gun ruyamda kovalandigimi gormustum birisinde bicakli biri tarafindan kovalaniyordum digerinde ise normal biri kovaliyordum neyze bu sabah uyudugum da saat 7.20 idi biri vardi elinden silahi alirken o kisiyi silahla vurmuslardi sonra ben de 1 kac kere ates ettim bosa gitti. Sonra o kisiler bizi servis gibi bir arabayla kovalamaya basladi. Tam saklanirken kosarken yavaslamaya basladim o sure ruya bitti. Son ruyayi sabah 7.20 9.30 arasi gordum. Digerlerini ise gece.. Bunlari gormeden once cok stresliydim. Sabahlari asiri stres yapiyordum. Ondan da olabilir mi? Lutfen yorumlarmisiniz?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 6 okuma
31 Ocak Rüya kategorisinde Adem yazdı
+2 oy
0 yorum 18 okuma
19 Aralık 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 7 okuma
9 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
1 yorum 12 okuma
20 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 16 okuma
+1 oy
0 yorum 8 okuma
4 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Büsra yazdı
+4 oy
0 yorum 71 okuma
12 Temmuz 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (96.9k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 6 okuma
10 saat önce Rüya kategorisinde Admin yazdı
+2 oy
1 yorum 21 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...