Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
6 okuma
Tabir kategorisinde
Rüyamda üniversitede belge teslimi için lise arkadaşlarımla uğraşıyorduk. Sonra kendimizi yokuşlu bir yolda bir çatışmanın içinde bulduk. Yokuş aşağı kayıyorduk. Ve o sıralarda erkek arkadaşım üniversite hocamı  silahla vurdu. Çok korktum.Sonra eve dönmek için okulumun bulunduğu yol üzerinde hızlıca yokuş aşağı koştum. Ama okul yoluna geri döndüm.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 15 okuma
0 oy
0 yorum 7 okuma
0 oy
0 yorum 9 okuma
17 Aralık 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 22 okuma
0 oy
0 yorum 1 okuma
+1 oy
1 yorum 14 okuma
+3 oy
1 yorum 45 okuma
20 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Selim yazdı
+1 oy
1 yorum 9 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 7 okuma
11 Nisan Rüya kategorisinde Mrv yazdı
+1 oy
1 yorum 21 okuma
+1 oy
1 yorum 25 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...