Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
26 okuma
Rüya kategorisinde
Bir filmde oynayan oyuncuyla gördüm kendimi.Yıllar sonra birbirimizi görüyoruz o çok değişmiş önceden birbirimize aşıktık ama şimdi  beni tanımamazlıktan geldi yada tanımadı.Ben kendimi anlatmaya çalışırken arabasina bindi bende binmeye calistim arabayi hareket ettirdi durdurmasini soyledim bir kac defa en sonunda durdurdu arabaya bindim elini tuttum gidecegimiz yere kadar elleri ellerimdeydi.Bir lunaparka geldik telefonum yere düştü eğilmeme izin vermedi beni belimden kavradı havaya kaldirdi ve biraz asagi indirdi telefonumu aldım.Sonra aşırı hızlı ve büyük bir trene bindik ordada ellerimizi ayırmadık bir elim onun elindeydi diğer elimde telefonumdaydi surekli ellerimizin fotografini cekiyordum gökyüzü cok guzeldi ellerimizi havaya kaldirip fotograf cekmeye devam ediyoduk.Ve bundan mutlu oluyoduk.Ordan indik yuruyorduk bir adam laf atti sonra birbirlerine yumruk atmaya basladilar benimki yere oturdu yuzunde kanlar vardi nolucak simdi derken ayagi kalki ve adama bir yumruk daha attı sonra orda biseyler daha oldu hatirlamiyorum sonrasinda uyandım

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 5 okuma
+1 oy
0 yorum 6 okuma
25 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
1 yorum 13 okuma
5 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
+2 oy
0 yorum 26 okuma
3 Eylül 2018 Rüya kategorisinde SUDE ENDGR yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
23 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Sevda yazdı
+2 oy
0 yorum 15 okuma
+1 oy
0 yorum 16 okuma
–1 oy
0 yorum 9 okuma
3 gün önce Rüya kategorisinde B yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...