Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
0 oy
6 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyam da arkadaşımın sevgilisiyle sarıldığını ve sarıldıktan sonra donduklarını ve sevgilisi kar olup eriyip gittiğini gördüm sevgilisi gözleri masmavi parlıyordu korkutucuydu
Ve bir rüzgar esti bizi başka bir yere götürdü kafeye kafenin sahibi sevgilisiydi ve sevgilisi tekrar gelme dedi arkadaşına o an uyandım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
0 yorum 6 okuma
5 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Melike yazdı
+1 oy
0 yorum 48 okuma
+1 oy
0 yorum 10 okuma
+4 oy
0 yorum 38 okuma
12 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
+2 oy
0 yorum 14 okuma
18 Aralık 2017 Rüya kategorisinde emre yazdı
+4 oy
0 yorum 35 okuma
+6 oy
1 yorum 70 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...