Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
47 okuma
Rüya kategorisinde
Normalde sınavlarımız karma olur 9,10 ve 11'ler olarak. Ama nedense İngilizce sınavını bütün öğrenciler bizim sınıfta oluyordu. Ve bazen sevdiğim kişiyi de görüyorum ve o da bizim sınıfımıza geliyordu. Arkadaşım bana onu gösteriyordu. Mutlu oluyordum ama takmıyordum. Ama birden nöbetçi öğrenci gelip ismimi söyleyerek bir tek sen 3a sınıfında sınavını olacaksın diyordu(öyle bir sınıfımız bile yok). Sonra bende üzülüyordum çünkü onunla aynı sınofta olamayacaktım. Bundan yakınırken bari tualete gidip kendime bir bakayım diyordum. Ama tualette nedense makyajımı yaparken elim o kadar titriyordu ki elimdeki her şeyi yere düşüyordum sonra korkup boşver sınavım var zaten diyordum. Sınav için gittiğim ıdada bir tek beb vardım ve öğretmenim bana durduk yere Uganda'ya gitmek ister misin diye sordu. Ama aklında kötü planlar olduğunu biliyordum ama ne hakkında kötü planlar onu bilmiyordum. Sobra bende çok mutlu oluyordum. Bana bir harita veriyordu ve yaşadığım şehrin hep gittiğim bir yerine bir aralık belirleyerek bak burası Uganda diyordu. (Uganda'yla gerçek hayatta uzaktan yakından alakam yok) Bende mutlu olup haritayı alıyor ve gidiyordum. Ve habire koşuyordum. Hiç durmadan. Sonra babamı görüyordum. Babam bana Uganda Türiye'de değil ki diyip gülüyordu. Ben sanki böyle bir şeyi yeni duyuyormuşum gibi şaşıyordum. Öğretmenimin aklında kötü planlar oldupunu, Uganda'nın Türiye'de olmadığını bildiğim halde yine koştum. Ama o kadar çok acıkmıştım ki... Sonra lokantalara girip yemeklerden ufak parçalar çalmaya başladım. Ama mekan sahipleri ve çalışanlar bunları gördükleri halde sadece bana bakıyorlardı. Beni uyaran kişilere de ben açım ve hiç param yok diyordum ve susuyorlardı. Rüyamın sonrası varsa bile hatırlamıyorum. Çok saçma bir rüya olduğunu biliyorum hep böyle alakasız rüyalar görürüm. Ama bunu özellikle yazmamın nedeni rüyayı gördüğüm gece Allah'a, Allah'ım ne olursun bana geleceğimle ilgili bir rüya göster demiştim. Rüyalarımı şu zamana kadar kimse yorumlayamadı ve ankattığım zaman da gülerler. Umarım siz bana yardımcı olursunuz. Şimdiden vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 6 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 12 okuma
21 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
1 yorum 17 okuma
15 Mart Rüya kategorisinde Bss yazdı
+1 oy
0 yorum 10 okuma
24 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Sevda yazdı
+4 oy
1 yorum 44 okuma
0 oy
0 yorum 2 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde sltn Rüyazede (140 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.6k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 7 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 11 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Tabircisi (9.8k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 10 okuma
8 Mayıs Rüya kategorisinde Kardelenn yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...