Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
4 okuma
Tabir kategorisinde
Rüyamda annem ablam birkaç kişi bir çayırda oturuyorduk. Ben eski sevgilimin dizine başımı koymuştum beni bebek uyutur gibi sallıyordu bir yandan da sağ eliyle yüzümü ve saçımı okşayıp değişiyorsun dedi. Sol elinde altın bir yüzük vardı telefonu ekranı açık şekilde göreceğim yerdeydi ve msjlar açıktı sevgilisiyle konuşmalarnı gördüm ama gördüğümü anlamasn diye uyuyor numarası yaptım. Ara ara bakyordum sonra arama geldi telefonu alıp aceleyle bizden uzaklaştı telefonla  konuşmaya başladı ondan sonra rüya bitti.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 2 okuma
13 Şubat Rüya kategorisinde Sebiha yazdı
0 oy
0 yorum 15 okuma
0 oy
1 yorum 8 okuma
19 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
+2 oy
0 yorum 10 okuma
+2 oy
0 yorum 7 okuma
19 Nisan 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 2 okuma
22 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
5 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
+2 oy
0 yorum 11 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...