Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
+1 oy
5 okuma
Rüya kategorisinde
Ruyamda güzel,lüks bir binaya giriyorum.Binanin asansörü,koridoru geniş lüks bir yer.Evin kapısı gösterişli büyükçe bir kapı.Evin kapısından girmeden önce yangın merdiveninin bulunduğu yeri görüyorum.Orada 1 kişinin olduğunu görüyorum ilk önce seçemiyorum korkuyorum daha sonra o kişi yaklaşınca bayan güvenlikçi olduğunu görüyorum.Daha sonra da eve giriyorum.Eve girdiğim zaman ilk çocuk odasını(benim ve kardeslerimin odası)görüyorum eşyaları güzel modern yapılı bir oda.Daha sonra oturma odasına ilerliyorum.Oturma odasında babannem,annem,arkadaşım var.Oturma odasının kartonpiyerinin köşe kısmı düşmüş oluyor bende o kısmı takmak için merdivenin üstüne çıkıp ilk önce içindeki elektrik tellerini düzeltip o kısmı birbirine sabitleyip takarak düzeltip iniyorum.O köşede bir kapı oluyor o kapıdan girme denilmesine rağmen giriyorum.Girdigimde kare şeklinde bir antre gözüküyor ordan da diğer kapıdan geçip erkek kardeşimin odasına giriyorum.Odadan girdiğimde karşımda perdeyi görüyorum ve perdenin üstünde birden fazla uzun gömlek tarzı ütülü kıyafetleri perdeye asılmış şekilde görüyorum.Odada yatak,kıyafet dolabı, halı görüyorum.Kosede annem ve arkadaşım oturup konuşuyorlar.Daha sonra odanın sağına döndüğümde camlı bir yer görüp o kapıdanda çıkıyorum ilk önce oda zannettiğim yer birden balkon haline geliyor.Daha sonra kardeşimin odasına tekrar girdiğimde karşımda odadan açılan bir kapı oluyor.Arkadasim kesinlikle oraya girmememi annemin istemediğini söylüyor ben ise kapıyı açıp giriyorum.Kapiyi açtığımda 2 tane somya eskilerin demirden yapılan kanepeleri,derin dondurucu dolap,soba,halı, perdeler görüyorum.Ama bu oda evin diğer odalarından çok farklı diğer odalar aydınlıkken bu odanın manzarası karanlık pencereden dışarı baktığımda ağaçlar ormanlık bir alan görüyorum.Daha sonra arkadaşım gideceğini söylüyor.Annemle bizde birşeyler  ikram etmek için mutfağa gidiyoruz tabaklarda birşeyler hazır ama onları ikram etmeyip kendimiz hazırlıyoruz.Pirinc pilavı, bulgur pilavı,karnibahar ve hatırlayamadığım bir yemeğide pirinç pilavınin üzerine koyuyoruz.Ikramlik tabaklar hazırlıyoruz kimini aynı tabağa koyup kimini farklı farklı tabaklara koyuyoruz.Daha sonra uyandım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 8 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde Ruvey yazdı
+2 oy
0 yorum 18 okuma
3 Kasım 2017 Rüya kategorisinde Özgül yazdı
+3 oy
1 yorum 34 okuma
+3 oy
3 yorum 64 okuma
13 Ekim 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 34 okuma
12 Ekim 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüyakar (998 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 42 okuma
19 Mayıs 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 6 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (18.2k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 12 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.6k puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 64 okuma
8 Aralık 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Görüşmecisi (43.4k puan) yazdı
+1 oy
1 yorum 7 okuma
1 Mayıs Rüya kategorisinde Dilan yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...