Rüyanızı yazın, sitemizi takip edin, yorumunu okuyun.
+1 oy
13 okuma
Rüya kategorisinde
yeniden gösterildi
Rüyamda eve geldiğimde annemin cansız bedenini buluyordum üzüldüm ama ağlamadım sonra televizyonun sesini duyuyorum ve salona girdiğimde bir kadın var onu herkes görüyor ama onun bir insan olmadığını hissediyorum annemi öldürdüğünü söylüyor küçük kız kardeşim eve geliyor sürekli ağlıyor bir koz kardeşim daha var benim ama onu rüyamda hiç görmedim ,rüyamda yaklaşık birkaç gün gördüğümü sanıyorum koz kardeşim hep yanımda biryere gidiyorum kalabalıkça biryere kadım daima yanımızda ve onu sevmeye başlıyorum hatırlamıyorum(kadının bir Kızılırmak var bunu bana anlatıyorsalar kızı görmedim) ama rüyamda kadınla çok fazla konuştum onun hayat hikayesini dinledim birkaç gün eve dönmüyorum bir kısmında uyumuş gibi oluyorum rüyamda uyandığımda kardeşimin yanına gitmem için asansöre binmem gerekiyor asansör birden karanlık oluyor ve beni hızla indirip çıkartıyor zikzak şekiller çiziyor korkuyorum eve geldiğimde babama o kadının bizimle yaşayacağını söylüyorum salona girdiğimizde annem babam ve kız kardeşim var sanki ölmemiş gibi sohbet ediyoruz annemle sonra ben elektrik çarpmış gibi hissediyorum ve babama annem öldü diyorum babam da ruhu burada diyor annem diyor ki kardeşini sakın o kadına bırakma

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
2 yorum 30 okuma
+1 oy
0 yorum 10 okuma
13 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Sena yazdı
0 oy
0 yorum 6 okuma
+4 oy
1 yorum 34 okuma
0 oy
0 yorum 7 okuma
4 Şubat Rüya kategorisinde Gülistan manaz yazdı
+1 oy
0 yorum 46 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

17.1k rüya

3.9k yorum

2.2k düş-ünce

1.4k üye

97 Aktif
0 Üye ve 97 misafir
Bugün : 4986
Dün : 34117
Toplam : 8121475
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 278 e
  2. Karga - 190 e
  3. sonsuz - 132 e
  4. Likya - 119 e
  5. Lacivert - 86 e
  6. Laputa - 52 e
  7. Rüya Tabircisi - 40 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...