Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
57 okuma
Aries_libra_ Rüya kategorisinde Rüya Bilgesi (205k puan)  
Herkese mutlu pazarlar diliyorum :)
Rüyamın bu kısmını çok net hatırlıyorum.
Rüyamda düğüne gidicez. Bizim yakın akrabalardan birisi evleniyor. Bizim evdeyiz,ev ve odalar gerçekteki gibi. Kendi odamdan çıkıp banyoyq giricecem saç,makyaj için.Yan odada teyzem ve birisinin saçını yapıyor arkası dönüktü göremedim. Ben banyoya girdim, aynanın karşısına geçtim. Saçlarımı açtım bağlıydı. Saçlarım kıvırcık ama bağlı olduğu için biraz şekli bozulmuş ama gerçekteki halı ile aynı. Sonra açıp elimle düzeltiyorum sonra kıvırcık olsun diye yeniden bağlıyorum. Gerçekte de yaptığım bir şey bu. Daha sonra odama yeniden gidiyorum çantamdan kirpik kıvırıcı ve rimel(kirpik sürmesi) alıyorum. Daha sonra banyoya gidip aynaya yaklaşıyorum. Kaşlarım dökülmüş. Kaşlarım iki tarafımda da sayılı şekilde annem geliyor banyoya gösteriyorum. Fazla önemsemedi,panik yapmadı. Daha sonra yeniden aynaya bakıyorum elimde kirpik kıvırıcı var kullanıcam ama kirpiklerim de yok hepsi dökülmüş. Detaylı yüzüme uzun uzun bakıyorum kaşlarım sayılı kalmış,kirpiklerim hiç yok. Daha sonra dudağıma kırmızı bir ruj sürüyorum. Sonra anneme gidip yeniden gösteriyorum kirpiklerimi,annem yine fazla önemsemedi ve bişey olmaz dedi galiba. Ben şaşırdım neden döküldü anlayamadım. Sonra tabi üzüldüm makyaj da yapmadım sadece ruj sürdüm. Daha sonra hadi hazırsanız çıkalım dediler. Ben hemen hazırım,çıkalım dedim. Devamı da yok.
Yorumlarsanız çok sevinirim :))

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

2 Yorum

+4 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
ailenin olduğu ev ailenle alakalıdır banyo ise daha özel durumlardır anlaşılan ailenin durumunda pek sıkıntı yok, ancak kendi özelinde bazı durumlar olabilir. banyoya girerken kızgınlık yada tam tersi sevgi ve duygusallık gibi bir durumu gösterebilir ancak bayanlarda makyaj her zaman normaldir.  saç yapma ruj gibi durumlar bayanlar açısından normal bir durumdur hayatın rutin devamettiğini kendine özen gösterdiğini gösterir.saç yapman bir değişiklik düşünüp ama değişimi yapmayacağını rimel ve kaş kıvırıcı kullanmaya çalışman çevrendeki bazı insanlara güvendiğini  aynaya bakman kendini hayatını gözden geçirip değerlendirmen yada üzerinde düşündüğün bir durumunun olduğuna işaret eder. kaş dökülmesi alimler tarafından genelde malkaybı olarak  değerlendirilir kirpik ise tam tersi iyi olarak görülür. ancak bana göre aynaya bakman değişim yapacağın bir konuda çekincelerinin yada olabilecek sıkıntıların farkına varacağını gösterir. çünkü aynada kendine bakman kendini izlemen ve hayatını belki geçmişi gözden geçirmen belkide geleceğe dair tutumunu değerlendirmen olabilir. şu anki ruh haline göre bunu tahmin edebilirsin. kaş ve kirpiklerin dökülmüş olması çevrende seni üzen birinin varlığı yada çevrenden ayrılacak birinin işareti olabilir. belkide eksikliğini hissettiğin birisidir.annenin rahat tutumu belki sana güveni  yada senin durumunu tam bilmememesi ile alakalı olabilir. ancak  ruju sürmen ve evden çıkman düşüncende riskli olan durumdan gene düşüncenle çıkacağını rahatlayacağını gösteriyor.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)  
rica ederim bende teşekkür ederim.
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (205k puan)  
İyi geceler dilerim :)
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)  
iyi geceler.
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (205k puan)  
Teşekkür ederim Mustafa bey, içimi rahatlattınız. Yani o halimi hatırlamak bile korkunç bir şey. Kafamda değiştirmek istediğim bazı şeyler oldu vaz gectim sonra. O eksikliğini hissettiğim kişi olabilir,bir şeyler eksik çünkü. Mal kaybı olursa da Allah'tan hayırlısı diyelim. Alırsa da veirir sonuçta. Hayırlısı olsun.
Değerli yorumunuz için ayrıca teşekkür ederim :))

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 105 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Uzman Yorumcu (29.0k puan)   yazdı
+5 oy
3 yorum 48 okuma
+2 oy
1 yorum 56 okuma
sedax1 12 Kasım 2020 Rüya kategorisinde sedax1 Karabasan (898 puan)   yazdı
+6 oy
40 yorum 219 okuma
mustafaharputi 16 Ağustos 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 117 okuma
+7 oy
1 yorum 27 okuma
13 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde misafir   16 69 246 yazdı
+3 oy
2 yorum 63 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Uzman Yorumcu (29.0k puan)   yazdı
+2 oy
2 yorum 204 okuma
Ceyda3877 7 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Ceyda3877 Karabasan (811 puan)   yazdı
+5 oy
8 yorum 88 okuma


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...