Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
0 oy
2 okuma
Rüya kategorisinde
Bu sabah rüyamda sanki hiç büyümemiş hala 19 yaşında gibiydim. evlendiğim kişiyle eski iş yerimde oturuyorduk üstünde gelinlik vardı yüzü tanıdık değildi ama evlenmişiz. Biraz üzüntülüydü ve ben ona bu zamanları da atlatıcaz gibi birşey söylüyordum teselli etmeye çalışıyordum tam o sırada eski iş arkadaşım olan özgür abi elinde çayla merdivenden indi ve fazla acele etme çok acele ettiniz gibisinden birşeyler söyledi. Sabahtan beri tabirlere bakıyorum ama açıkçası ne rüyamdan ne de internetteki tabirlerden birşey anlamadım. Yardımcı olur musunuz?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 3 okuma
+2 oy
0 yorum 41 okuma
+3 oy
1 yorum 21 okuma
0 oy
0 yorum 6 okuma
4 Ocak Rüya kategorisinde Burc Rüyazede (131 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 9 okuma
+2 oy
1 yorum 95 okuma
1 Kasım 2017 Rüya kategorisinde Cansuu yazdı
+3 oy
0 yorum 27 okuma
29 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (97.4k puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 22 okuma
2 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (97.4k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 19 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde Namelessemily Rüyazede (221 puan) yazdı
+2 oy
1 yorum 8 okuma
2 Nisan Rüya kategorisinde Harun yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...