Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
48 okuma
Aries_libra_ Rüya kategorisinde Rüya Bilgesi (205k puan)  
Gerçekte bizim ailecek görüştüğümüz bir aile var. Çokta sevdiğimiz kişiler. Adam geçen sene öldü. Karısı ve 2 oğlu bize yemeğe gelecekler rüyamda. Biz bekliyoruz saate bakıyorum 21.32 galiba artık geç oldu diyoruz ve biz yemeğe başlıyoruz ailecek. Yemekte er ve pilav var. Tencerede pilav ayırıyoruz eti görmedim. Daha sonra biz masadayken geliyorlar. Ben mutfaktayim büyük oğlu camdan geliyor, küçük oğlu kapıdan. Camdan gelince şaşırıyorum gülüyoruz fln. Daha sonra mutfak tezgahına ellerindeki poşetleri bırakıyorlar bir şeyler getirmişler. Daha sonra ben sarılalım mi diyorum büyük olana. Sarılalım tabi diyo bana yaklaşıyor. Sarıldık uzun uzun ben gözlerimi kapattım. Çok uzun sarıldık. Küçük oğluna da sarılacaktim karşımda annem varmış annemle birbirimizi öptük yanak yanağa o kadar.
Büyük olan dediğim çok az benziyor bu kişiye tam aynısı değil. Küçük olan benziyor ama yüzünü tam hatırlamıyorum. Annesini ve ölen babasını da görmedim. Rüyada babalarının öldüğünün farkındayım ama.
Yorumlarsanız sevinirim :))

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

5 Yorum

+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (204k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
merhabalar sevgili okurum

güzel bir rüya ile yine karşımdasın İrem:) bu yorumum biraz sohbet tarzında olacak , haberci bir rüya diyemem ama günlerinin izlerini taşıyor , bir sonraki güne de ipuçları veriyor , beklediğin misafirlerin var ,ve yemek masasında iken geliyorlar ,büyük erkek camdan ,küçük erkek kapıdan geliyor , bu durumu senle nasıl değerlendirelim İrem , günlük yaşamında ufak tefek yaşanan heyecanların olabilir mi , bu heyecanlı olay örgülerinden bir müddet sonra büyüklü küçüklü bir istek, ya da haber bekliyor olabilir misin , sanki içini dökmek istediğin kişilerin sen adım atmadan sana adım atmasını bekliyor durumu var . genelde bu gibi rüyalara yorum vermiyorum beni etiketlediğin için seni kırmıyorum , çok doğal ve o kadar gündelik bir rüya ki , iç benliğinin sana gösterttiği rüyalar bütünü , devam edelim rüyanda görülen yanak yanağa öpme , içsel sevgin var ama çevrenin yüzünden , bu sevgiyi göstertemiyor olabilir misin ,kapalı bir kutu gibi , ama aslında cıvıl cıvıl bir genç ruh , içindeki her duyguyu dışa vurmak istiyorsun , bu dışa vurumu ileriki zamanlarda yaşayacaksın , duygularını doğru noktaya odakladığın zaman , gerçek duyguların gün yüzüne çıkacak , biraz olgunluk diyorum ben ona , olgunluğu tattığın an denge ve düzen de hayatına girecek , senin için yine psikolojik bir yorum yaptım , şikâyetçiminsin benden hep psikolojik yorum yapıyor bana diye :)  hayrolsun rüyan sağlıkla kal.
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (205k puan)  
Bu sevindirici bir şey teşekkür ederim Kâhin iyi geceler :))
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (205k puan)  
Teşekkür ederim beni kırmadığın için :))
Doğru içim ne kadar hareketli dışım bir o kadar düşünceli ve soğuk evde genellikle böyleyim rüyama bile yansımış. Umarım güzel,mutlu günler yaşarım ihtiyacım olduğunu düşünüyorum.
Hayır böyle yorumlarını seviyorum,o yüzden seni etiketlemek istedim. Yine kendimin daha da farkında olduğum güzel bir yorum olmuş teşekkür ederim. Kendine iyi bak :)
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (204k puan)  
evde böyle olduğunu hissettiğim için yazdım ya, evdeki iletişim kanalarında sorunlar var , ve seni düşünceli ve soğuk olmaya itiyor olabilir , değişimden korkma seni dışarda kabul eden çevren , emin ol evde de kabul eder :) rica ederim bu arada elbet yaşayacaksın güzel günler acele etme zaman bizlere bir çok kapı açıyor.
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (205k puan)  
Kâhin bir şeyi merak ettim eğer hatırlıyorsan bilmiyorum ama eski rüyalarımla şimdikiler arasında fark var mı iyi ya da kötü ?
:)
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (204k puan)  
var var, bu sefer duyguların daha baskın , artık iç dünyanda her şeyi kendine itiraf etmeye başlamışsın , gizli değil artık sen açıksın renklerin koyu değil, artık rengârenk :)

İlgili rüyalar

+14 oy
40 yorum 472 okuma
mustafaharputi 22 Ağustos 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)   yazdı
+12 oy
1 yorum 28 okuma
ruyacıı 18 Eylül 2020 Rüya kategorisinde ruyacıı Rüyazede (1.3k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 167 okuma
Esma 16 Haziran 2019 Rüya kategorisinde Esma Karabasan (398 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 57 okuma
Yulaf 23 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Yulaf Karabasan (841 puan)   yazdı
+9 oy
3 yorum 65 okuma
+7 oy
1 yorum 57 okuma
Ezginurrr 14 Nisan 2020 Rüya kategorisinde Ezginurrr Karabasan (805 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 89 okuma
Karga 8 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (807k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 262 okuma
Hope 30 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 61 okuma
libeldra 31 Ekim 2019 Rüya kategorisinde libeldra Rüyazede (1.1k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...