Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
9 okuma
Rüya kategorisinde
Rüyamda,tanımadığım biriyle sevgili olmuştum hatta adı Yusuf’tu.Tokat’ta yaşadığını söylüyordu benim yaşadığım yere birinden ya da ailesinden dolayı gelmişti.O kadar mutluyduk ki rüyamda aklıma kazındı.Beraber vakit geçiriyorduk,yakınlaşıyorduk her şey çok gerçekçiydi.(Gerçek hayatımda yusuf diye birini tanımıyorum.Rüyamda gördüğüm çocuğun siması tanıdık geliyor bana ve gerçek hayatta yaşadığım ilişki de uzak mesafe)Bunun ne anlamı olabilir?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 19 okuma
16 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Buse Ünsal yazdı
+4 oy
1 yorum 81 okuma
0 oy
0 yorum 21 okuma
+3 oy
1 yorum 13 okuma
0 oy
2 yorum 16 okuma
0 oy
0 yorum 4 okuma
23 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Sevda yazdı
+2 oy
0 yorum 3 okuma
0 oy
0 yorum 10 okuma
0 oy
0 yorum 21 okuma
+2 oy
0 yorum 24 okuma
22 Kasım 2017 Rüya kategorisinde Elif yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...