Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz.
0 oy
3 okuma
Rüya kategorisinde
Hayırlı geceler ben dün gece gördüm rüyamı. Birkaç gecedir istihareye yatıyordum almak üzere olduğum bir evlilik kararı için. Yattım gece yarısı uyandım su içip tekrar uyudum. 2 farklı rüya gördüm rüyalarımın birisinde tanımadığım bir bayanın elini tutuyordum ve ondan hoşlandığımı heyecanlandığımı hissediyordum oda benim elimi tutuyordu. 2. rüyamda ise bir tabak yemek geliyordu anneme ve bu yemeği şeytan yapıp göndermiş oluyordu yemeği annem alıp şeytanın gönderdiğini bilmeden yiyordu ben annemi uyarıyordum yeme diye ve daha sonra da dua okuyarak şeytanı kovuyordum sürekli dua okuyordum şeytanı kovmak için. Bu iki rüyamın yorumunu yaparsanız çok sevinirim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+1 oy
0 yorum 4 okuma
11 Ocak Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 21 okuma
7 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Fatima yazdı
0 oy
0 yorum 4 okuma
23 Aralık 2018 Rüya kategorisinde salih yazdı
0 oy
0 yorum 19 okuma
+2 oy
0 yorum 28 okuma
0 oy
0 yorum 6 okuma

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...