Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
0 oy
11 okuma
Rüya kategorisinde
Hayırlı günler ben gerçek hayatta kocamı dört yıl önce kaybettim.  Rüyamda eltımın annesiyle camıdeydık(eltimde anneside hayattadır) eltımın annesinin üstünde beyaz ve temiz bir etek vardı. Ama bana diyordu eteğini ver namaz kalıcam bende ona diyordum eteğin temizdir benimkini nıye istiyon sonra eteğimi ona verdım beraber öğle vakti camide namaz kıldık( normal hayatta eltımın annesı iyi bir insandır ama namaz kılmıyor)hayırıdr inşallah yorumlarsanız sevınırım

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 9 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35.2k puan) yazdı
+5 oy
1 yorum 28 okuma
1 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Semanur yazdı
0 oy
0 yorum 8 okuma
5 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
+1 oy
0 yorum 47 okuma
15 Aralık 2017 Tabir kategorisinde Serkan.28 yazdı
0 oy
0 yorum 14 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde gokbaray Rüyazede (151 puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 17 okuma
0 oy
0 yorum 6 okuma
+1 oy
0 yorum 16 okuma
31 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Esra yazdı
+2 oy
0 yorum 33 okuma
20 Şubat 2018 Rüya kategorisinde misakichann Rüyazede (136 puan) yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...