Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
4 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (120 puan)
İlk başlarda çok karışık rüyalr görmüştüm ama 06:10 da gördüğüm rüya çok gerçekçiydi.  
Benim anneannem gerçek hayatta durumu iyi değil yani hasta ve ameliyat olunmalı bu duruma göre değerlendirmeniz lazım.

Rüyamda ilk önce anneannemi banyoda gördüm masada oturmuştu ve beni görünce ağladı ve iyiki geldin dedi  ve sımsıkı sarıldı bana ikimizde hüngür hüngür ağladı
sabahtan beri kimse bana sağlık dilemiyor az önce annem geldi ve ayağıma su döktü dedi. Bundan sonra ben yine karışık rüyalar gördüm arkadaşlarım gelmişti anneannemin durumu için ve bende ağladığımda bana 2 tane çikolata verdi. Sonrasında kendimi hastanede buldum ve anneannemin üzerine mavi çarşafla örtüldüğünü gördüm annem ağlayarak amelayat iyi geçmedi dedi ben bağırarak ağladığımda uyandım rüya o ladar geçekçiydiki uyandığımdada ağladım lütfen bana yardımcı olun.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 7 okuma
+1 oy
0 yorum 15 okuma
+3 oy
1 yorum 127 okuma
15 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Ashaf. yazdı
+3 oy
1 yorum 56 okuma
+6 oy
1 yorum 70 okuma
+3 oy
1 yorum 10 okuma
0 oy
0 yorum 5 okuma
9 Aralık 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 oy
0 yorum 17 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...