Rüya yorumlamak ve rüyanızın yorumlanmasını istiyorsanız doğru yerdesiniz. Rüyanızın yorumlanması için sizden tek istediğimiz sadece sitemizi facebook, twitter gibi sosyal bir alanda paylaşmanız.
0 oy
7 okuma
Rüya kategorisinde
Ben normal hayatta veteriner fakültesine gidiyorum.rüyamda ise bir kediyi veterinere götürüyordum veterinerle sohbet edip meslektaş olduğumuzu söyledim daha sonra orada beyazlı grili bir kaç daha gördüm normalde kedi ve köpekten tiksinirim bu yüzden kediye dokunduğum için arka tarafta lavaboda ellerimi yıkamaya gittim tam o sırada ufak açık kahverengi bir köpek uyandı ve ayaklrımın dibinde havlamaya başladı bende korkmadan durunca bir anda sakinleşti

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+2 oy
1 yorum 6 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde Simtafa Rüyazede (136 puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 7 okuma
5 gün önce Rüya kategorisinde Dukan yazdı
0 oy
1 yorum 8 okuma
+1 oy
1 yorum 12 okuma
0 oy
0 yorum 6 okuma
+1 oy
1 yorum 15 okuma
2 Mart Rüya kategorisinde Gülal Rüyazede (136 puan) yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
+1 oy
0 yorum 17 okuma
0 oy
0 yorum 6 okuma
0 oy
0 yorum 6 okuma
16 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Mücahit yazdı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...