Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
35 okuma
Cğdm11 Rüya kategorisinde Karabasan (803 puan)  
Rüyamda yolda yürürken arkamdan eski erkek arkadaşım beni takip ediyordu. ( şuan evli görüşmüyorum) bir dükkana girdim arkamdan bana yaklaştı sanki birşey konuşmak için. Ona dönüp dökülen saçlarımı başımdan çekdim ve elime aşırı derecede saçlarım döküldü dökülen saçlarımı ona gösterdim bak diyip ve yere attım. Ne demek acaba ?
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (172k puan)  
Saç renginiz rüyada neydi
Cğdm11 Karabasan (803 puan)  
Kumraldı

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+1 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (172k puan)  
Merhabalar sevgili okurum

Yolda yürümek , uzun uzun düşündüğünüz belli başlı konuların olduğunu size işaret edebilir , eski erkek arkadaş burada ailenizle ya da aile hanesinde vazgeçtiğiniz bir konunun varlığından bizlerle bahsede bilir , geçmiş yaşantınızda  kendi iç dünyanısda yaşadığın bir problemle tekrardan yüzleşiyor olabilirsiniz , eski erkek arkadaş aslında kişiden şahıstan çok sizin yaşantınızda neyi ifade ettiğini bulmamız gerekiyor bir pişmanlık içersindesiniz sanki ama kendinize karşı mı yoksa emek verdiğiniz konular hakkında yeterli değeri göremediğiniz için emeğinizin boşuna gittiğini düşündüğünüz konular varsa bu dönemlerde o konular hakkında düşünüp pişmanlık duygusu kaplıyor olabilir zihninizi , eski sizle yüzleşiyor olabilirsiniz eski ben , keşke eskisi gibi olsam yada eskiden bu hayatyı yapmasaydım böyle olmazdı bu düşünceler yoğunsa psikolojik açıdan rüyayı görmeniz çok doğal ve normal değerli okurum saç dökülmesi dökülen saç görmek bir takım sorunlara işaret eder kişisel sorunlara , maddi sorunların da başlangıcı olabilir kendiniz için birikim yapmak sizin için iyi olabilir , ama kişisel ve ruhani bunalımlarınız varsa bu dönemlerde , kendinize zaman tanımanız gerektiği konusunda uyarıyor rüyanız saç dökülmesi kötü bir habere de işaret edebilir , değerli okurum ailenizden gizlediğiniz ve kendinizden sakladığınız duygularınız varsa paylaşmanızı tavsiye ederim , biraz daha ruhunuzun hafiflediğini hissedeceksinizdir uzun zamandır mesleki açıdan düşündüğün konular olabilir o konuların neticesine ulaşacağınız dönemler olabilir.

Sevgiyle kalın ...

İlgili rüyalar

+4 oy
2 yorum 44 okuma
AnonimKız 5 Temmuz 2020 Rüya kategorisinde AnonimKız Karabasan (800 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 32 okuma
Brlklc 15 Nisan 2020 Rüya kategorisinde Brlklc Karabasan (835 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 35 okuma
27 Kasım 2016 Rüya kategorisinde misafir   16 67 241 yazdı
+7 oy
40 yorum 175 okuma
mustafaharputi 7 Eylül 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (15.0m puan)   yazdı
+15 oy
1 yorum 35 okuma
Bahar şen 15 Eylül 2020 Rüya kategorisinde Bahar şen Karabasan (800 puan)   yazdı
+2 oy
140 yorum 747 okuma
+9 oy
2 yorum 53 okuma
+9 oy
6 yorum 97 okuma
Simge 14 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Bilgesi (118k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 13 okuma
+3 oy
1 yorum 26 okuma
+2 oy
4 yorum 35 okuma
kuzgun 2 Şubat Rüya kategorisinde kuzgun Rüya Bilgesi (131k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...