Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
Lütfen rüyanıza yapılan yorumlardan en iyi seçmeyi unutmayın. Puan toplamak için oy verin, yorum yazın.
+4 oy
26 okuma
Rüya kategorisinde Rüyazede (82 puan)
düzenledi
Kuzenimle daha önce görmediğim bi sokakta yürüyorduk. Bir dükkanın önünde telefonda konuşan ve siyah bir köpeği ( ortalama bir büyüklükte) olan adamı görmeden önce öyle pek kimse yoktu ortalıkta.  Hayvanları çok sevdiğimden durup baktım köpeğe. Yanıma yaklaştı köpek, önce ayaklarımın önünde oturdu kıpırdamak için hareket ettiğimde hırlamaya başladı. Tabii korktum bende. Hareket etmedim birşey yapmasın diye. O sırada kuzenim nerede bilmiyorum. Sahibi köpeği farkedince çekiştirdi biraz tasmasından. Pek kımıldamadı yerinden. Ben köpekten nasıl uzaklaştırım diye düşünürken sokak kalabalıklaştı, sahibini de göremez oldum. Her kıpırdandığımda daha da huysuzlaştı köpek. Isırmaya çalıştı ben de engellemeye çalıştım onu. Yardım eden yok, yardım da istemiyorum nedensizce. Uzaklardan görüyorum köpeğin sahibini, tasması elinde (köpeğin boynundan çıkmış yani) köpeğine sesleniyor, köpek  umursamıyor. Kim yardım etti bilmiyorum birkaç kişi aldı köpeği önümden. Ben de karşı kaldırıma geçtim kuzenimle ( neredeydi hala bilmiyorum ve sormuyorum da ) köpeği izliyorum, hala bana bakıyor, onu tasmasından bir duvarın önüne, direğe bağlıyorlar. (Sakin görünüyor köpek) Biz de köpeğin bağlandıgı duvarın arkasında olan bir binaya doğru gidiyoruz. Bina eski, uzun, ince, silindir, üstü şeffaf ve kubbe şeklinde. Kime gidiyoruz, neden giriyoruz onu da bilmiyorum. Giriyoruz binaya bildiğin harabe gibi. Merdivenleri çıkmaya başlıyorum. Mutlaka vardır yaşayan birileri diye düşünüyorum o sırada. Merdivenlerin arasından birinin o siyah köpekle girdiğini ve köpeği merdivenin altına bağladığını görüyorum ( sahibi değil eminim). Kuzenim benden daha aşağıda kalmış köpeği izliyor. Sesleniyorum gelmesi için merdivenleri ilerlerken. Merdivenin sonuna gelince hiçbir dairenin olmadığını fark ediyorum kubbeye kadar gelmişim ( bunca zaman niye anlamadıysam) Köpeği bırakan adam içeri girip köpeği çözüyor ve binayı yakıyor.  Köpeğin havlaması artı koşmasıyla ben daha da telaş oldum . Kubbede kırık bir yer fark edince kuzenimi çekip kendimi dışarıya atıyorum atmasına da ben binanın arkasına doğru düşüyordum ve kuzenim içeride kalıyordu.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

+3 oy
0 yorum 26 okuma
1 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Umutsuz vaka yazdı
+7 oy
3 yorum 79 okuma
4 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde melike Rüyazede (147 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 49 okuma
2 Şubat 2019 Rüya kategorisinde Zoom yazdı
+3 oy
0 yorum 20 okuma
1 Aralık 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
+5 oy
1 yorum 29 okuma
+8 oy
1 yorum 31 okuma
8 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Esra Alan Rüyazede (90 puan) yazdı
+3 oy
0 yorum 21 okuma
24 Aralık 2018 Rüya kategorisinde magic yazdı
+7 oy
0 yorum 96 okuma
3 Temmuz 2017 Analiz kategorisinde Simge Rüya Kurucu (86.4k puan) yazdı
+1 oy
0 yorum 6 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Yorumcusu (12.3k puan) yazdı
+4 oy
1 yorum 44 okuma
15 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Svm yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

22k rüya

26.7k yorum

16.9k düş-ünce

3.1k üye

90 Aktif
2 Üye ve 88 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 18429
Dün : 19647
Toplam : 13396416
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 51 e
  2. Karga - 11 e
  3. Likya - 9 e
  4. KARWAN - 8 e
  5. Cansuuüu - 7 e
  6. Rüya Tabircisi - 6 e
  7. Simge - 5 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...