Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
88 okuma
Aries_libra_ Rüya kategorisinde Rüya Bilgesi (209k puan)  
düzenledi
Rüyamda erkek kütüğüm kuzenim ile bizim evdeyiz fakat bir erkek daha var evin güvenliğiymiş ve kuzenimi odamdan çıkarmak için sol bileğini kırıyor. Ben kuzenime yardım ediyorum o güvenlik dediğim kişi özür diliyor. Daha sonra ben kuzenimin eşyalarını topluyorum kuzeninin sol kolu alçıya alınıyor. Daha sonra yüksek bir dağ var kar yağmış çok güzel bir manzara var. Yüksek dağ fakat ben yürüyerek çıkıyorum, etrafını dolanıyorum en yüksek kısmına kadar geliyorum.Aşağıya bakıyorum masmavi görünüyor karların üstü,manzara çok güzel çıkarken korkmuyorum. Yukarıdan karın üstüne bir şey yağdı ve karlar mavi oldu. Yukarıdan beyaz bir şey yağdı ve mavi oldu ama kötü bir şey değil sanki iyilik ya da bereket gibi buna herkes de sevindi manzaraya herkes bayıldı. Daha sonra akrabalarımdan gelmeye başlıyorlar teyzem, kuzenim fln. Daha sonra ben birden bizim evin banyosunda oldum ve banyo yapmaya başladım. Aynı bizim banyo perde var ben suyla duş aldım daha sonra banyoyu yıkayım dedim ozon döktüm yerleri fırça ile temizledim. Kuzenlerim yanıma geldiler, onlara dedim temizledim banyo yapabilirsiniz diye. Hayır dediler. Birde bir bina vardı neresi bilmiyorum ben bir şey arıyorum ve kafası olmayan köpek görüyorum yerde yatıyor. Kan yok yerde ama köpek yatıyor yakınında da kafası duruyor.
Anlamı nedir yorumlar mısınız iyi düşünelim iyi olsun :))
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
Senin rüyalarını okurken hikaye okuyormuşum gibi hissediyorum:)
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Peki bu iyi bir şey mi :))

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

4 Yorum

+2 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Sevgili okurum rüyanızun başı tam da kuzeninizle olan ilişikinizin şuan  ki aşamasını anlatıyor , güven duygusu , yani birbirinizle olan kırgınlığınız , aslında kırgınlıktan çok bir takım güvenleri kırmış aranızda kol da ortaklaşa bir şey yaptığınızda sanki meydana gelmiş gibi bu kırgınlık fikir ayrılıklarından kaynaklı gibi de duruyor , eşyalarını toplamak onunla ilgili düşünce  ve duygularınızı anlatır eşya onunla yaşadığınız anıları anlatır , anılarınızı toplar gibi bir haliniz vardı rüyanızda ,dağ duygu bütünlüğünüzü ifade ediyor tüm duygularınızın birleşimi gibi dağın etrafından dolaşmanız aslında duygularınızı tekrardan gözden geçirmeniz gerektiği konusunda uyarıyor duygularınıza yürğyor gibisiniz tepesinde tekrardan heryeşi düşünüp taşınacak gibisiniz ,banyo yapmak da duygularınızda  karar vermek , arınma gibi yenilenme gibi ,temizlik malzemeleri ise aslında duygularınız sertliğine işaret , rüyanın sonu bir garip bitiyor köpek kafası aslında sert tepkilerin yada aranızda geçen tartışmalar yüzünden sanki en güvendiğin kişiyi kaybetmenin sembolü gibi yansımış köpek kafası , rüyan hep duygularını anlatıyor sanki yaşadığın gün içindeki olayların sembollerle anlatımı gibi.
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Hayır yormuyor ağır gelmedi bana bunlar
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Evet öyle aslında günlük hayatımdan parçalar var bende fark ettim. Olabilir anılarımız da olabilir hatta dün evine gittik evde değildi. Aklıma birkaç anı yaptığımız geldi açıkçası. Güzel bir rüyaydı aslında teşekkür ederim güzel yorumun için :))
0 oy
Aries_libra_ Rüya Bilgesi (209k puan)  
Ben kafamd yorumlarken böyle değil de ilk başı dışında kuzenimden bağımsız yorumlamıştım ama bunun daha doğru olduğuna kadar verdim teşekkür ederim:))
0 oy
Üstat_Simuy_Alaca Rüya Bilgesi (252k puan)  
Bana göre psikolojik , onu dün görmüşsün kafan bugüne yorumlamış gibi bilinç altı ve bana aslında bilinç altın temiz gibi geliyor ama yoruluyor musın bilmiyorum bu rüayalar yoruyor mu seni .

İlgili rüyalar

+4 oy
1 yorum 46 okuma
Güll1 25 Aralık 2020 Rüya kategorisinde Güll1 Rüyazede (2.2k puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 92 okuma
asiya 17 Ocak 2020 Rüya kategorisinde asiya Rüya Yorumcusu (13.3k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 63 okuma
saharaa 27 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde saharaa Rüyazede (1.4k puan)   yazdı
+7 oy
100 yorum 589 okuma
mustafaharputi 19 Mayıs 2020 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.4m puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 69 okuma
Buse58 1 Şubat 2020 Rüya kategorisinde Buse58 Karabasan (949 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 148 okuma
+7 oy
5 yorum 109 okuma
Güll1 9 Aralık 2020 Rüya kategorisinde Güll1 Rüyazede (2.2k puan)   yazdı
+8 oy
3 yorum 103 okuma
Yaren1989 15 Şubat 2020 Rüya kategorisinde Yaren1989 Uzman Yorumcu (29.7k puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 326 okuma
24 Şubat 2019 Rüya kategorisinde misafir   21 110 258 yazdı
+2 oy
1 yorum 62 okuma
12 Ocak 2019 Rüya kategorisinde misafir   21 110 258 yazdı
+2 oy
2 yorum 47 okuma
Güll1 23 Ocak Rüya kategorisinde Güll1 Rüyazede (2.2k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 37 okuma
alcn 6 Ocak Rüya kategorisinde alcn Karabasan (716 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...